USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
SOCCA CUP

Jeśli już w październiku dzwoniły do nas zespoły i pytały czy w styczniu ponownie zorganizujemy wielki turniej pod balonem, to oznacza to tylko jedno - że chyba znamy się na swojej robocie :) I mamy dla Was fantastyczną wiadomość - TAK!

 

Po nowym roku zorganizujemy być może największe zawody w historii amatorskiej piłki pod balonem - SOCCA WARSAW CUP 2023! Zmienia się data, zmienia się lokalizacja, ale wszystko inne pozostaje na tym samym poziomie - organizacja, klimat, nagrody! Wspólnie z naszymi komentatorami Socca zapraszamy wszystkie amatorskie drużyny do udziału w tym prestiżowym turnieju piłkarskim. Zawody zostaną rozegrane 14-15 stycznia, gra odbywać się będzie równolegle na 4 sektorach a zwycięzca turnieju oprócz ekskluzywnych pucharów, medali, statuetek zgarnie udział w finałach PUCHAR POLSKI PLAYAREN.PL i możliwość rywalizacji w Lidze Mistrzów! Dodatkowo dla drużyn z TOP 3 sponsor główny SUPERBET ufunduje nagrody w postaci kompletu stroju piłkarskiego wartego 3000 zł każdy. Chyba wiecie, co to oznacza!

Zacznijmy od tego, że kolejna odsłona turnieju noworocznego odbędzie się w dniach 14-15 stycznia (sobota-niedziela). I chociaż w nazwie imprezy zawsze była Warszawa, to tym razem zaprosimy Was do pobliskiego Ożarowa, gdzie całkiem niedawno do użytku został oddany największy balon pneumatyczny w Polsce, o wymiarach 120x90. Byliśmy na tym obiekcie kilka dni temu i zapewniamy Was - pod takim balonem, z tak doskonałą murawą jeszcze nie graliście. Do tego mega parking na 200 samochodów, szatnie, pomieszczenia sanitarne - dość powiedzieć, że cała infrastruktura kosztowała aż 6 milionów złotych! Więcej o tym obiekcie dowiecie się tutaj https://arenaozarow.pl/nasz-obiekt/

 

Zgłoszenia przyjmowane są pod linkiem - https://ligafanow.pl/zglos

 

Co ważne - do Ożarowa jedzie się zaledwie 25 minut z centrum Warszawy, dlatego dojazd nie powinien stanowić dla Was jakiejkolwiek wymówki. Dla drużyn dojeżdżających z daleka będzie również możliwość skorzystania z wynajęcia noclegów w pobliskim hotelu - oferta jest w trakcie przygotowywania.

Druga ważna sprawa - zmagania będziemy organizowali wspólnie z SOCCA. Oznacza to, że turniej zmieni nazwę na SOCCA WARSAW CUP, a dzięki wsparciu panów, którzy pomagają w imprezach piłkarskich PlayAreny, spodziewamy się ogromnej ilości drużyn - nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Co więcej - dzięki Socca turniej będzie transmitowany na żywo a nie zabraknie też regularnych podsumowań po każdej grupie. Będą również zdjęcia, foot-truck, opieka medyczna, spiker, konkursy i wszystko co kojarzy się z turniejami na najwyższym poziomie. 

W tym momencie pomyśleliście pewnie o nagrodach. No to słuchajcie - poza ekskluzywnymi pucharami i medalami do zgarnięcia będzie przepustka na PUCHAR POLSKI PLAYARENA, a dla TOP3 nasz partner SUPERBET ufunduje komplet sublimowanych strojów o wartości 3000 zł każdy! Nie zabraknie też konkursów, w których będziecie mogli zgarnąć kolejne fanty.

Brzmi dobrze? Chcecie się sprawdzić na tle drużyn być może z całej Europy? Lepiej nie mogliście trafić. I chociaż mamy dla Was 120 miejsc (a jak potrzeba, to nawet więcej), to nie czekajcie, tylko rezerwujcie sobie miejscówkę i bądźcie spokojni o swój udział. A jeśli nie czujecie się przekonani, to zerknijcie na całą naszą ofertę:


GWARANTUJEMY:

 • Zapowiedzi i podsumowania
 • Prezentacja zgłoszonej drużyny na Facebookowym fan-page Ligi Fanów
 • Ilość miejsc: planowo - od 60 do 120 drużyn
 • Czas gry: 1x15 minut
 • Gwarantowane 4 spotkania w grupie
 • Termin: 14-15 stycznia
 • System: 5+bramkarz
 • Boisko: 4 sektory o wymiarach 48x29 m
 • Licencjonowani sędziowie na co dzień sędziujący mecze MZPN
 • Relacja live z przebiegu spotkań, wyniki on-line
 • Muzyka i spiker prowadzący całe zawody
 • Kompleksowa fotorelacja i videorelacja z przebiegu całej imprezy
 • Darmowa woda dla wszystkich uczestników
 • Opieka medyczna w trakcie spotkań
 • Atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników
 • Nagroda główna - komplet strojów piłkarskich dla drużyn z TOP 3 oraz udział w finałach PUCHAR POLSKI PLAYARENA.PL i możliwość rywalizacji w Lidze Mistrzów!
 • Wpisowe: 550 zł od drużyny
 • Zgłoszenia: przyjmowane do 8 stycznia 2023
 • Niezapomniane wspomnienia, piłkarskie sportowe emocje
 • Zniżki (30%) do sklepu ZINA dla wszystkich uczestników turnieju

Brzmi zachęcająco? Mamy nadzieje że tak. W końcu po świętach i Nowy Roku warto wyjść z domu, spotkać się ze znajomymi i dodatkowo pokopać w gałę. Mamy nadzieje, że tak jak My nie możecie się już doczekać wyjścia na zieloną murawę.  Już w tym momencie mamy pewność uczestnictwa prawie 30 zespołów, więc nie warto czekać do końca z rezerwacją miejsca. Dla wielu z Was to pewnie jedyna możliwość, by zmierzyć się z zespołami reprezentującymi różne rozgrywki piłkarskie nie w tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, także i teraz turniej przejdzie do historii jako najlepszy, największy i cieszący się największym uznaniem. Liga Fanów to sprawdzona marka, która zadowolenie uczestnika stawia na pierwszym miejscu.

Jak zwykle będziemy Was informowali o stanie drużyn w naszym wydarzeniu - TUTAJ. Trzeba tylko kliknąć opcję "wezmę udział" i powiadomienia same będą do Was spływały. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom, że rozpoczynamy zapisy do SOCCA WARSAW CUP 2023. Z góry bardzo dziękujemy i do zobaczenia na boisku!

A TAK GRALIŚMY W POPRZEDNICH LATACH!