USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
3 LIGA A
3 LIGA B
Asysty : 3 LIGA A
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Janek
Kowalski

KS Czarni
1 Janek Kowalski   KS Czarni 7 23 3.29

Tomasz
Włoskowicz

Fortuna Łódź II
2 Tomasz Włoskowicz   Fortuna Łódź II 7 15 2.14

Sebastian
Ryl

Niechciani F.C.
3 Sebastian Ryl   Niechciani F.C. 8 13 1.62

Damian
Urbanowicz

KS Czarni
4 Damian Urbanowicz   KS Czarni 7 10 1.43

Damian
Kołaciński

Fortuna Łódź II
5 Damian Kołaciński   Fortuna Łódź II 3 9 3.00

Jan
Wasilewski

Calcio Trogloditto
6 Jan Wasilewski   Calcio Trogloditto 6 8 1.33

Przemysław
Krzyczmanik

Calcio Trogloditto
7 Przemysław Krzyczmanik   Calcio Trogloditto 7 8 1.14

Kacper
Stańczyk

KS Czarni
8 Kacper Stańczyk   KS Czarni 6 8 1.33

Krzysztof
Wasilewski

Calcio Trogloditto
9 Krzysztof Wasilewski   Calcio Trogloditto 7 7 1.00

Marcin
Krawczyk

Fortuna Łódź II
10 Marcin Krawczyk   Fortuna Łódź II 8 6 0.75

Paweł
Ciesielski

Calcio Trogloditto
11 Paweł Ciesielski   Calcio Trogloditto 7 6 0.86

Daniel
Jasiński

KS Czarni
12 Daniel Jasiński   KS Czarni 6 6 1.00

Szymon
Domagalski

Fortuna Łódź II
13 Szymon Domagalski   Fortuna Łódź II 4 6 1.50

Cezary
Aninowski

KS Czarni
14 Cezary Aninowski   KS Czarni 5 6 1.20

Almas
Shokpytbat

KS Czarni
15 Almas Shokpytbat   KS Czarni 7 5 0.71

Miguel
Cobo

Rycerze Balonu
16 Miguel Cobo   Rycerze Balonu 6 5 0.83

Piotr
Kieras

Rycerze Balonu
17 Piotr Kieras   Rycerze Balonu 7 5 0.71

Kacper
Bolimowski

Fortuna Łódź II
18 Kacper Bolimowski   Fortuna Łódź II 5 5 1.00

Gabriel
Lewicki

Oldschool Football 2024
19 Gabriel Lewicki   Oldschool Football 2024 7 5 0.71

Marcin
Salamon

Niechciani F.C.
20 Marcin Salamon   Niechciani F.C. 8 5 0.62

Bartek
Grobelny

Niechciani F.C.
21 Bartek Grobelny   Niechciani F.C. 7 5 0.71

Paweł
Lewicki

Oldschool Football 2024
22 Paweł Lewicki   Oldschool Football 2024 8 4 0.50

Jakub
Zynger

Rycerze Balonu
23 Jakub Zynger   Rycerze Balonu 5 4 0.80

Jakub
Wojciechowski

Fortuna Łódź II
24 Jakub Wojciechowski   Fortuna Łódź II 5 4 0.80

Adrian
Grausam

KS Czarni
25 Adrian Grausam   KS Czarni 6 3 0.50

Mateusz
Gawrysiak

Rycerze Balonu
26 Mateusz Gawrysiak   Rycerze Balonu 6 3 0.50

Artur
Wrzesiński

KS Czarni
27 Artur Wrzesiński   KS Czarni 6 3 0.50

Łukasz
Jasiński

KS Czarni
28 Łukasz Jasiński   KS Czarni 5 3 0.60

Fernado
Varela

Rycerze Balonu
29 Fernado Varela   Rycerze Balonu 5 3 0.60

Przemysław
Poselt

Rycerze Balonu
30 Przemysław Poselt   Rycerze Balonu 5 3 0.60
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
2   Fortuna Łódź 10 22 7 2
7   Kozaki UA 9 7 2 6
3   Saints Jurant Serwis 10 14 4 4
1   ET Promo 10 27 9 1
6   Borowiki Auuu 7 9 3 4
5   PNC ŁÓDŹ 9 13 4 4
9   Old Stars 8 3 1 7
4   Kopacze Łódź 10 13 4 5
8   KSF Franczesko 3 3 1 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama