USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
ZALETY I KORZYŚCI GRY W LIDZE FANÓW
Naszą ambicją jest to, aby na pytanie o najlepszą Ligę Piłkarską w Warszawie, ludzie jak najczęściej odpowiadali - LIGA FANÓW! W stolicy jest kilka różnych amatorskich rozgrywek jednak chcielibyśmy przekonać WAS, że to właśnie u nas będziecie się czuć komfortowo. Dlaczego ? Ponieważ Liga Fanów to:

UNIKALNOŚĆ

jako jedyni organizujemy rozgrywki ligi sezonowej czyli rundę jesienną i rewanżową wiosenna. Jako jedyni nagradzamy wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach ligowych, nawet te od miejąca 4-10.

PROFESJONALIZM

organizacja stoi na najwyższym poziomie, oferując m.in. obsługę sędziowską, relacje video z meczów, zdjęcia, artykuły, zapowiedzi, Plusy i minusy kolejki, ciekawostki liczbowe, rozbudowane statystyki.

DOŚWIADCZENIE I PRESTIŻ

rozgrywki Ligi Fanów działają ponad 20 lat, mają swoją renomę, poważanie, szacunek i przede wszystkim prestiż. Uznawane są za najlepsze i najbardziej wartościowe nie tylko na arenie Warszawskiej, ale również Ogólnopolskiej.

ROZWÓJ I EWOLUCJA

każdy kolejny sezon notuje rekordową liczbę drużyn i zawodników. Co roku wprowadzany nowe funkcjonalności, udoskonalenia, rozwijajmy technologicznie stronę internetową, dodajemy kolejne konkursy, zabawy drużynowe.

UZNANA MARKA

na arenie ogólnopolskiej, organizujemy największe turnieje na świeżym powietrzu, na hali, czy pod balonem. Przyjeżdżają do nas drużyny z każdego zakątka Polski min. Lublin, Tychy, Białystok, Szczecin, Olsztyn, Kraków, Wrocław, Tarnów, Łódź.

ZGRANY ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

w rozgrywkach zaangażowanych jest kilkanaście osób począwszy od właściciela poprzez 7 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografa i 6 licencjonowanych sędziów. Znamy się na tym, co robim

FACHOWA OPRAWA MULTIMEDIALNA

wywiady pomeczowe, skróty meczowe, konkursy indywidulane, drużynowe, ujęcia z drona i efekty slow motion to najwyższa półka jaka można się zetknąć w amatorskim futbolu. Wprowadzanie wyników On-line!

FUNKCJONALNA STRONA INTERNETOWA

nowa, mobilna, multimedialna i intuicyjna witryna internetowa dużą gamą statystyk drużynowych, indywidulanych, profili zawodników, raportów meczowych, materiałów video, zdjęć czy nawet Tablicą Społecznościową.

LIGA FANÓW W LICZBACH

 • 0
  Lat doświadczenia
 • 0
  drużyn
 • 200
  uczestników
 • 0
  mln odsłon strony internetowej
 • 60
  turniejów
 • 7000
  Fanów na Facebooku
 • 500
  Subskrypcji na You Tube
 • 500
  Obserwujących na Instagram
CO ZYSKUJESZ GRAJĄC W LIDZE FANÓW
1.FACHOWA OBSŁUGA ROZGRYWEK

Na potrzeby prowadzenia amatorskiej ligi piłki nożnej powołaliśmy zespół ludzi, dla których sport, zdrowa rywalizacja, aktywność społeczna stanowią bardzo ważną sferę życia. W rozgrywkach zaangażowanych jest kilkanaście osób począwszy od właściciela poprzez 7 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografa i 6 doświadczonych arbitrów. Ze wszystkimi osobami każda drużyna ma styczność bezpośrednio w trakcie meczów, z każdym można zamienić słówko i każdy zawsze służy pomocą. Cały sztab organizacyjny przeszkolony jest w zakresie pierwszej pomocy, posiadamy wszelkie predyspozycje i sprzęt medyczny do obsługi rozgrywek piłkarskich. Wielu z naszych pracowników miał okazję grać w Lidze Fanów, więc wiedzą, czym jest rywalizacja na boisku i doskonale rozumieją potrzeby wszystkich uczestników.

2. LICENCJONOWANI SĘDZIOWIE

Na tej płaszczyźnie staramy się wypadać wyjątkowo dobrze. Nasi sędziowie do bardzo doświadczeni, znani i cenieni na mazowieckich boiskach sędziowie lig amatorskich. Lecz postanowiliśmy pójść krok dalej i zaczerpnąć posiłki w postaci trzech sędziów z Płocka, którzy na co dzień prowadzą mecze 2 i 3 Ligi Polskiej, a swój kunszt szlifowali u nie byle kogo, bo pod okiem międzynarodowego sędziego, p. Szymona Marciniaka. Współpracujemy z szóstką arbitrów, którzy nawzajem wymieniają się doświadczeniami boiskowymi i z zainteresowaniem śledzą przebieg całego sezonu.

3. PARTNER TECHNICZNY ZINA - 30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW ROZGRYWEK

Liga Fanów od wielu lat jest wierna jednemu sponsorowi technicznemu. Nie ma sensu zmieniać czegoś co jest dobre, a sprzęt oferowany przez markę ZINA to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Wszystkich uczestników rozgrywek serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZINY na stronie www.nicesport2.pl oraz do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. Dzięki naszej współpracy istnieje możliwość zakupów (w tym także kompletów strojów) po bardzo preferencyjnych cenach, nawet 30% rabatem.

4. MULTIMEDIALNY, MOBILNY I INTUICYJNY PORTAL INTERNETOWY

z dużą gamą statystyk drużynowych, indywidulanych, profili zawodników, raportów meczowych, materiałów video, zdjęć czy nawet ze swoją Tablicą Społecznościową. Sama strona bardzo dobrze działa na telefonach czy tabletach, szybko się otwiera, nie zawiesza i wszystko jest na niej jest klarowne i logiczne poukładane. Idąc za trendami społecznościowymi, od kilku lat posiadamy prężnie działający fan-page na portalu Facebook Kliknij Tutaj jak również profil na Instagramie Kliknij Tutaj czy kanał na Youtube Kliknij Tutaj

5. PROFESJONALNA OBSŁUGA VIDEO: SKRÓTY MECZOWE, WYWIADY, LIGA FANÓW EXTRA

O ostatnich kilku latach szczególny nacisk położyliśmy na ilość oraz jakość materiałów video z życia Ligi Fanów. Są to przede wszystkich skróty meczów, gdzie oprócz samych bramek, zamieszczamy najbardziej efektowne zagrania. Po meczach „na gorąco” łapiemy kapitanów lub wyróżniających się zawodników do spontanicznych wywiadów, które często okraszone są piłkarskim humorem. Cały weekend podsumowujemy w serii zwanej Liga Fanów Extra, która jest naszą wisienką na torcie. Ujęcia w HD, akcje w zwolnionym tempie 60 kl / s, ujęcia z drona czy też obszerne wywiady z całego weekendu – to wszystko naprawdę robi wrażenie ! Nasze turnieje, w tym przede wszystkim Warsaw Cup oraz Halowy Puchar Fanów, również są rejestrowane, a zapisany materiał przedstawiamy zawsze w postaci obszernej relacji, która niewątpliwie jest bardzo cenną pamiątką dla wszystkich uczestników. Nasze materiały można śledzić na portalu YouTube, który na chwilę obecną ma ponad 500

6. PRZEPUSTKI DLA NAJEPSZYCH DRUŻYN NA MISTRZOSTWA POLSKI

Liga Fanów zawarła umowę z Play Arenią na mocy której aż 4 najlepsze drużyny mają możliwość zaprezentowania się na arenie ogólnopolskiej w Mistrzostwach Polski czy Pucharze Polski a zwycięscy tych prestiżowych turniejów mają szasnę wyjechać nawet na Ligę Mistrzów. Jesteśmy jedyną Ligą w Polsce, która zdecydowała się na taką umowę i liczymy na piłkarski potencjał drużyn z Ligi Fanów jest w stanie przynieść splendor sobie i naszym rozgrywkom, poprzez dobre występy w Mistrzostwach Polskich PlayArena i być może zaprezentować nas nawet na arenie międzynarodowej. Same przepustki są rozdzielone są następująco – Mistrz i wicemistrz Ligi Fanów a trzecie przepustka trafia do zwycięscy mini turnieju gdzie grają o nią najlepsze drużyny z każdego poziomu rozgrywek. Przepustka na Puchar Polski dedykowana jest dla zespołu który wygra Puchar Ligi czyli tzw. Puchar Fanów

7. ŻYCIE ROZGRYWEK W TRAKCIE TYGODNIA
Bardzo dbamy o to, aby poza boiskiem nasi zawodnicy i ich fani mogli śledzić poczynania swoje i swoich kolegów. Na naszej stronie dostępnych jest wiele ciekawych, cyklicznych co tygodniowych artykułów:
 • Plusy i Minusy Kolejki – emocje na boisku to nieodłączony element rywalizacji w Lidze Fanów. Staramy się w skondensowany sposób opisać najciekawsze wydarzenia, zachowując obiektywność, a zatem można przeczytać zarówno o pozytywach, jak i o zachowaniach, które stanowczo piętnujemy.
 • TOP 6 – świetne występy nie umykają naszej uwadze i zawsze po skończonym weekendzie meczowym intensywnie dyskutujemy i wybieramy zawodników, którzy się wyróżniali na boisku, na każdym szczeblu rozgrywkowym. Dodatkowo, w każdej z lig wybieramy MVP czyli ten najlepszy z najlepszych.
 • Wywiady – jedni śmielej, drudzy z dozą nieśmiałości, ale zawsze udaje nam się namówić kogoś na kilka słów przed kamerą. Ponieważ zawodnicy nie mają możliwości przygotować się do wywiadu, a często są wciąż zmęczeni zmaganiami, już teraz możemy się pochwalić pokaźną kolekcją zabawnych wypowiedzi.
 • Raporty Boiskowe – oprócz licznych statystyk, każdy, kto nie miał okazji oglądać meczy swoich rywali z ligi, może udać się do działu z opisami spotkań, gdzie relacjonujemy przebieg meczu, godne wyróżnienia akcje oraz inne ciekawe wydarzenia z murawy.
 • Zapowiedzi Meczowe – przygotowywane przez osoby koordynujące mecze spotkań, a więc ludzi, którzy bardzo dobrze znają zespoły grające w Lidze Fanów i doskonale zdający sobie sprawę, co w danym spotkaniu może się wydarzyć.
 • Skróty Wideo - codziennie wypuszczamy skrót jednego ze spotkań, które zarejestrowały nasze kamery. Obecnie w tygodniu nasi zawodnicy mają możliwość obejrzenia 8-10 skrótów.
 • Drużyna Tygodnia - wybieramy i opisujemy drużynę która w jakiś szczególny sposób wyróżniła się na tle pozostałych ekip, opisujemy jej historię, osiągniecia i przede wszystkim przedstawiamy wszystkim ligowiczom.

8. KONKURSY INDYWIDULANE, ZABAWY DRUŻYNOWE

Dbamy o to, aby poza walką o punkty, nasi zawodnicy czy sympatycy mogli się sprawdzić także w wyzwaniach indywidualnych i drużynowych. Dlatego w ramach aktywnego spędzenia czasu na boisku, jak i poza nim proponujemy:
 • TurboFan – sprawdzenie umiejętności indywidualnych zawodnika, na wzór programu jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych. Komu niestraszne rzuty wolne, karne, akcje sam na sam, czy też strzały z połowy lub wprost z narożnika boiska – musi koniecznie spróbować Kliknij Tutaj
 • Team Chellange - o ile od dłuższego czasu sprawdzaliśmy co potrafią pojedynczy zawodnicy, o tyle postanowiliśmy sprawdzić, czy monolit zespołowy jest na tyle silny, aby stanąć do walki całym zespołem i sprawdzić się np.: w strzałach z 9 metrów do wyznaczonych miejsc w rogach bramki
 • FanTyp - ciesząca się ogromną popularnością gra dla wszystkich chętnych, prowadzona za pośrednictwem Facebook’a. Co kolejkę proponujemy trzy spotkania, których trzeba poprawnie obstawić zwycięzców. Dla najlepszych Typerów co kolejka atrakcyjne nagrody jak szaliki Legii Warszawa, bilety na mecze, czy doładowania kont bukmacherskich punktami Kliknij Tutaj
 • Gold Team - kolejna klasyfikacja drużynowa w której dany zespół zbiera przez cały sezon punkty ze wszystkich statystyk swoich zawodników Kliknij Tutaj
 • Liga Typerów - dajemy możliwość typowania wszystkich spotkań ligowych, poradzimy klasyfikację generalną każdego typera. W zabawie może wziąć udział praktycznie każdy, uczestnik, fan, kibic, rodzic.
 • Wygraj Ligę - Zarejestruj swoją wirtualną drużynę, spośród wszystkich zawodników grających w Lidze Fanów wybierz tych którzy przez cały sezon będą zbierali dla ciebie punkty ze swoich statystyk indywidulanych. Zabawa podobna do „Fantasy Liga” - Kliknij Tutaj
ATRAKCYNJE NAGRODY I PRESTIŻOWA GALA ROZDANIA NAGRÓD
Trzeba przyznać że w Lidze Fanów gramy nie tylko o prestiż, ale również o atrakcyjne nagrody!
Nagrody główne otrzymują zespoły, które ukończą rywalizację na jednym z trzech pierwszych miejsc danej klasie rozgrywkowej. Każda z tych drużyn uzyskuje prawo do vouchera pieniężnego, którego wysokość jest adekwatna do zajętego miejsca w tabeli. Voucher taki przeznaczany jest na nagrody rzeczowe marki ZINA, których wybór zależy tylko i wyłącznie od Was! Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy pewni, że nagrody będą dopasowane do potrzeb każdego zespołu, który weźmie udział w Lidze Fanów.

Dodatkowo dla każdego zespołu, który znajdzie się na podium danej ligi przewidzieliśmy okazały puchar oraz ekskluzywne, dedykowane medale, których liczba będzie równa członkom całej drużyny. Ponadto w Lidze Fanów doceniamy wszystkich za walkę do końca i rozegranie pełnego sezonu ligowego, dlatego też nagradzamy wszystkie zespoły biorące udział w naszych rozgrywkach pucharami pocieszania oraz klubowymi szalikami Legii Warszawa.

Ze względu że w Lidze Fanów uzupełniamy dużo statystyk meczowych nagradzamy również najlepszych strzelców, bramkarzy, asystentów, zawodników czy zawodnika klasyfikacji kanadyjskiej za dokonania indywidulane ekskluzywnymi statuetkami jak również nagrodami rzeczowymi marki ZINA. Dodatkowo z każdego poziomu rozgrywkowego wybieramy MVP czyli zawodnika który według organizatorów był motorem napędowym swojej drużyny i prezentował najwyższy poziom piłkarski. Zakończenie sezonu robimy w iście spektakularnym stylu w miejscu, którego kibicom Legii nie trzeba przedstawiać - Łazienkowska 3! A tam, ekskluzywna restauracja, czyli Sport Bar, gdzie poza profesjonalnie prowadzoną galą rozdania nagród, jest czas aby się poznać nawzajem i porozmawiać o tym co kochamy najbardziej, czyli piłce nożnej.
REPREZENTACJA LIGI FANÓW
Najlepsi z najlepszych zawodników grających w Lidze Fanów mogę trafić do reprezentacji która od wielu lat funkcjonuje i w czasie przerwy zimowej uczestniczy w wielu ogólnopolskich imprezach piłkarskich. Płock CUP, R-Gol CUP czy eliminacje na mistrzostwa polski w mini futbolu to główne zawody w których kadra Ligi Fanów bierz co roku udział. Dodatkowo Liga Fanów posiada swoją reprezentację 11-osobową i kadrę licząca około 30 zawodników, którą zgłasza się co roku do Pucharu Polski na dużym boisku. Cała reprezentacja wspierana jest przez Legię Warszawa, która ubiera cały sztab trenerski i zawodników. Liga Fanów Team posiada swojego trenera, ma swoją bazę logistyczną na Tarchominie i raz w miesiącu organizuje zgrupowanie dla wszystkich zawodników zaproszony do reprezentacji. Kliknij Tutaj
PUCHAR FANÓW, HALOWY PUCHAR FANÓW, PUCHAR LATA, TURNIEJ NOWOROCZN
niegdyś tworzone jako dodatek do Ligi Fanów, z czasem stały się naprawdę fantastycznymi turniejami ze zróżnicowaną skalą trudności. Turniej Noworoczny czy Halowy Puchar Fanów rozwinęły się na taką skalę, że zgłaszają się do nas zespoły z całego kraju, nawet z najdalszych zakątków. Wysoki poziom piłkarski i organizacyjny co roku są gwarantowane, a na same turnieje przybywa nawet 60 zespołów! Dodatkowo w okresie letnim organizujemy Puchar Fanów i Puchar Lata, turnieje w których nie mogę brać udział zawodnicy zrzeszenie w klubach piłkarskich.

OpinieBartek Podobas ( Bad Boys, Alpan )

Gram w Lidze Fanów od ponad 20 lat, widzę jak to wszystko się rozwija i w jakim kierunku idzie do przodu. Super organizacja, profesjonalni sędziowie, wysoki poziom sportowy i przed wszystkim atrakcyjne nagrody. Polecam tę ligę i do zarobaczenia na boisku.


Jan Drabik ( Old Eagles Koło )

Niewątpliwie organizacja ligi stoi na najwyższym, można powiedzieć nawet światowym poziomie. Rozgrywki to świetna okazja aby się poruszać i spotkać ze znajomymi co weekend. Cieszmy się, bawmy się, po to właśnie są rozgrywki Ligi Fanów.


Kacper Domański ( Warszawska Ferajna )

Biorę udział w Lidze Fanów bo dalej chce robić to co kocham, czyli grać w piłkę na najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym, a jednocześnie być blisko Legii Warszawa, której kibicuje od dziecka. Liga Fanów to najlepsze rozgrywki dla amatorów nie w samej Warszawie ale również w całej Polsce.
opinie google
 
Marcin Aksamitowski


4 tygodnie temu

Niedługo minie 10 lat weekendowych spotkań sportowych z kumplami. Zawsze fajna atmosfera, a teraz już pewniakiem najlepsza amatorska liga w Polsceandrju kowalski


5 dni temu

Najlepiej zorganizowana amatorską liga w jakiej grałem.Łukasz Wrona


7 miesięcy temu

Liga 6tek w Wawie, nie ma się do czego przyczepić :) PolecamTomasz problem


rok temu

Świetna organizacja, bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam by dołączyć i graćKrystian Piasecki


4 lata temu

Rozgrywki organizowane na 6 niezależnych poziomach zaawansowania gry zawodników. Gra odbywa sie na "Orlikach" przy ul. Vincentego van Gogha oraz ul. Czytaj całość
Rozgrywki organizowane na 6 niezależnych poziomach zaawansowania gry zawodników. Gra odbywa sie na "Orlikach" przy ul. Vincentego van Gogha oraz ul. Grenady. Sędziowie jak i support staff staja na wysokości zadań dzieki temu gra jest prowadzona w duchu fair play. Wpisowe jak na ten poziom rozgrywek na.przyzwoitym poziome i brak we wpisowym kosztów ukrytych. :) Goraco polecam i do zobaczenia na murawie ⚽️😎
Cezary Wolski


3 miesiące temu

⚽🏆🥇Pablito


2 lata temu

Najlepsza amatorska liga na Mazowszu! Organizacja na najlepszym poziomie! świetni sędziowie! świetnie boiska! Serdecznie polecam!Mały 1916


2 lata temu

Najlepsza liga pilkarska i najwieksza jesli chodzi o pille amatorska. Profesjonalizm na pelnych obrotach.Andrzej Gorzkowski


3 lata temu

Fantastyczna organizacja, fantastyczni organizatorzy, super drużyny, wysoki poziom, sędziowie w każdej lidze od 5 do ekstraklasyJan S


5 lat temu

Liga jakich mało. Brakuje słów. Organizacja na top poziomie. Ocena 11/5 oddaje głos do studiaMarcin Aksamitowski


4 tygodnie temu

Niedługo minie 10 lat weekendowych spotkań sportowych z kumplami. Zawsze fajna atmosfera, a teraz już pewniakiem najlepsza amatorska liga w Polsceandrju kowalski


5 dni temu

Najlepiej zorganizowana amatorską liga w jakiej grałem.Łukasz Wrona


7 miesięcy temu

Liga 6tek w Wawie, nie ma się do czego przyczepić :) PolecamTomasz problem


rok temu

Świetna organizacja, bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam by dołączyć i graćKrystian Piasecki


4 lata temu

Rozgrywki organizowane na 6 niezależnych poziomach zaawansowania gry zawodników. Gra odbywa sie na "Orlikach" przy ul. Vincentego van Gogha oraz ul. Czytaj całość
Rozgrywki organizowane na 6 niezależnych poziomach zaawansowania gry zawodników. Gra odbywa sie na "Orlikach" przy ul. Vincentego van Gogha oraz ul. Grenady. Sędziowie jak i support staff staja na wysokości zadań dzieki temu gra jest prowadzona w duchu fair play. Wpisowe jak na ten poziom rozgrywek na.przyzwoitym poziome i brak we wpisowym kosztów ukrytych. :) Goraco polecam i do zobaczenia na murawie ⚽️😎
Cezary Wolski


3 miesiące temu

⚽🏆🥇Pablito


2 lata temu

Najlepsza amatorska liga na Mazowszu! Organizacja na najlepszym poziomie! świetni sędziowie! świetnie boiska! Serdecznie polecam!Mały 1916


2 lata temu

Najlepsza liga pilkarska i najwieksza jesli chodzi o pille amatorska. Profesjonalizm na pelnych obrotach.Andrzej Gorzkowski


3 lata temu

Fantastyczna organizacja, fantastyczni organizatorzy, super drużyny, wysoki poziom, sędziowie w każdej lidze od 5 do ekstraklasyJan S


5 lat temu

Liga jakich mało. Brakuje słów. Organizacja na top poziomie. Ocena 11/5 oddaje głos do studia
Oceń Lige Fanów na profilu google - 166 opinii

NASZE ROZGRYWKI
Jeżeli chcesz zorientować się jak działają nasze rozgrywki, kiedy i gdzie gramy, jakie są nasze cele i ile kosztuje wpisowe zapraszamy do zakładki Kliknij Tutaj

AKTUALNA OFERTA
Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą rozgrywek lub nie wiecie, gdzie poczynić pierwsze szlify w amatorskiej piłce a dodatkowo zależy ci na profesjonalnej organizacji i wysokim poziomie sportowym, to zachęcamy do udziału w LIDZE FANÓW. To co nas wyróżnia to nowoczesne spojrzenie na futbol, duży wachlarz statystyk ligowych oraz dbałość o najmniejsze detale. Wierzymy, że nasza oferta przypadnie ona Wam do gustu i niebawem spotkamy się na zielonej murawie Kliknij Tutaj

JEŻELI INTERESUJE WAS JAKOŚĆ, WYSOKI STANDARD, RANGA ROZGRYWEK TO TYLKO LIGA FANÓW!
Uczestnictwo w naszych rozgrywkach to nie tylko szansa na odreagowanie trudów dnia codziennego, to także świetna zabawa, którą Liga Fanów wam w 100% zapewnia.

Reklama
Sponsorzy i Partnerzy