USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
3 LIGA A
3 LIGA B
Najlepszy zawodnik : 2 LIGA
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Łukasz
Wojtczyk

Keeza Aleksandrów
1 Łukasz Wojtczyk   Keeza Aleksandrów 12 10 0 18 (6) 10 (1) 50

12

10

0

18 (6)

10 (1)

Marcin
Pawlak

NoLongPass
2 Marcin Pawlak   NoLongPass 12 3 0 8 (4) 9 (2) 32

12

3

0

8 (4)

9 (2)

Arek
Kowalczyk

NoLongPass
3 Arek Kowalczyk   NoLongPass 15 4 0 3 (1) 9 (2) 31

15

4

0

3 (1)

9 (2)

Michał
Kiński

Keeza Aleksandrów
4 Michał Kiński   Keeza Aleksandrów 13 2 0 6 (2) 10 (1) 31

13

2

0

6 (2)

10 (1)

Tomasz
Kunc

Tylko Futbol
5 Tomasz Kunc   Tylko Futbol 11 2 0 9 (3) 8 (3) 30

11

2

0

9 (3)

8 (3)

Lahcen
Boufi

NoLongPass
6 Lahcen Boufi   NoLongPass 9 3 0 9 (3) 9 (2) 30

9

3

0

9 (3)

9 (2)

Mateusz
Swaczyna

Lokomotiv Koluszki
7 Mateusz Swaczyna   Lokomotiv Koluszki 14 4 0 5 (3) 6 (5) 29

14

4

0

5 (3)

6 (5)

Dominik
Witkowski

Keeza Aleksandrów
8 Dominik Witkowski   Keeza Aleksandrów 10 3 0 6 (2) 10 (1) 29

10

3

0

6 (2)

10 (1)

Wojtek
Pasikowski

Namaszczeni Voltarenem
9 Wojtek Pasikowski   Namaszczeni Voltarenem 12 3 0 7 (3) 7 (4) 29

12

3

0

7 (3)

7 (4)

Emil
Krawczyk

Namaszczeni Voltarenem
10 Emil Krawczyk   Namaszczeni Voltarenem 13 1 0 6 (3) 7 (4) 27

13

1

0

6 (3)

7 (4)

Marcin
Czechulski

NoLongPass
11 Marcin Czechulski   NoLongPass 6 4 0 7 (3) 9 (2) 26

6

4

0

7 (3)

9 (2)

Przemysław
Ochocki

NoLongPass
12 Przemysław Ochocki   NoLongPass 14 0 0 3 (1) 9 (2) 26

14

0

0

3 (1)

9 (2)

Łukasz
Świętosławski

Keeza Aleksandrów
13 Łukasz Świętosławski   Keeza Aleksandrów 8 2 0 6 (2) 10 (1) 26

8

2

0

6 (2)

10 (1)

Janek
Kowalski

Tylko Futbol
14 Janek Kowalski   Tylko Futbol 7 0 0 9 (4) 8 (3) 24

7

0

0

9 (4)

8 (3)

Dominik
Życiński

NoLongPass
15 Dominik Życiński   NoLongPass 12 0 0 3 (1) 9 (2) 24

12

0

0

3 (1)

9 (2)

Łukasz
Michalak

Namaszczeni Voltarenem
16 Łukasz Michalak   Namaszczeni Voltarenem 11 2 0 4 (2) 7 (4) 24

11

2

0

4 (2)

7 (4)

Kacper
Ankiewicz

Tylko Futbol
17 Kacper Ankiewicz   Tylko Futbol 11 2 0 1 (1) 8 (3) 22

11

2

0

1 (1)

8 (3)

Sebastian
Janowski

Lokomotiv Koluszki
18 Sebastian Janowski   Lokomotiv Koluszki 7 0 0 9 (3) 6 (5) 22

7

0

0

9 (3)

6 (5)

Krzysztof
Furmański

Namaszczeni Voltarenem
19 Krzysztof Furmański   Namaszczeni Voltarenem 8 1 0 6 (2) 7 (4) 22

8

1

0

6 (2)

7 (4)

Marcin
Janowski

Lokomotiv Koluszki
20 Marcin Janowski   Lokomotiv Koluszki 12 1 0 2 (2) 6 (5) 21

12

1

0

2 (2)

6 (5)

Piotr
Kieras

Zbieranina Łódź
21 Piotr Kieras   Zbieranina Łódź 9 2 0 4 (3) 5 (6) 20

9

2

0

4 (3)

5 (6)

Przemek
Kaczmarek

Tylko Futbol
22 Przemek Kaczmarek   Tylko Futbol 10 1 0 1 (1) 8 (3) 20

10

1

0

1 (1)

8 (3)

Jarosław
Wołkowicz

Toyota Zduńska Wola
23 Jarosław Wołkowicz   Toyota Zduńska Wola 14 0 0 2 (2) 4 (7) 20

14

0

0

2 (2)

4 (7)

Damian
Lechowski

Tylko Futbol
24 Damian Lechowski   Tylko Futbol 9 2 0 1 (1) 8 (3) 20

9

2

0

1 (1)

8 (3)

Robert
Baran

Namaszczeni Voltarenem
25 Robert Baran   Namaszczeni Voltarenem 7 3 0 3 (1) 7 (4) 20

7

3

0

3 (1)

7 (4)

Wojciech
Stasiak

Lokomotiv Koluszki
26 Wojciech Stasiak   Lokomotiv Koluszki 6 2 0 5 (3) 6 (5) 19

6

2

0

5 (3)

6 (5)

Younes
Younes

NoLongPass
27 Younes Younes   NoLongPass 7 0 0 3 (1) 9 (2) 19

7

0

0

3 (1)

9 (2)

Mikołąj
Nowik

NoLongPass
28 Mikołąj Nowik   NoLongPass 7 1 0 1 (1) 9 (2) 18

7

1

0

1 (1)

9 (2)

Dawid
Krawczyk

Toyota Zduńska Wola
29 Dawid Krawczyk   Toyota Zduńska Wola 12 0 0 2 (2) 4 (7) 18

12

0

0

2 (2)

4 (7)

Przemysław
Poselt

Zbieranina Łódź
30 Przemysław Poselt   Zbieranina Łódź 8 2 0 3 (3) 5 (6) 18

8

2

0

3 (3)

5 (6)

Enrico
Monti

Zbieranina Łódź
31 Enrico Monti   Zbieranina Łódź 8 2 0 2 (2) 5 (6) 17

8

2

0

2 (2)

5 (6)

Łukasz
Fidos

Namaszczeni Voltarenem
32 Łukasz Fidos   Namaszczeni Voltarenem 7 2 0 1 (1) 7 (4) 17

7

2

0

1 (1)

7 (4)

Damian
Klimczak

Toyota Zduńska Wola
33 Damian Klimczak   Toyota Zduńska Wola 9 2 0 2 (2) 4 (7) 17

9

2

0

2 (2)

4 (7)

Jan
Kacprzak

Keeza Aleksandrów
34 Jan Kacprzak   Keeza Aleksandrów 2 4 0 1 (1) 10 (1) 17

2

4

0

1 (1)

10 (1)

Rafał
Pawłowski

Namaszczeni Voltarenem
35 Rafał Pawłowski   Namaszczeni Voltarenem 9 0 0 1 (1) 7 (4) 17

9

0

0

1 (1)

7 (4)

Kacper
Łyszkowski

Toyota Zduńska Wola
36 Kacper Łyszkowski   Toyota Zduńska Wola 6 3 0 4 (3) 4 (7) 17

6

3

0

4 (3)

4 (7)



Tylko Futbol
37   Tylko Futbol 4 2 0 1 (1) 8 (3) 15

4

2

0

1 (1)

8 (3)

Dawid
Kijas

Keeza Aleksandrów
38 Dawid Kijas   Keeza Aleksandrów 1 1 0 3 (1) 10 (1) 15

1

1

0

3 (1)

10 (1)

Paweł
Kittel

Tylko Futbol
39 Paweł Kittel   Tylko Futbol 3 0 0 3 (1) 8 (3) 14

3

0

0

3 (1)

8 (3)

Jakub
Zynger

Zbieranina Łódź
40 Jakub Zynger   Zbieranina Łódź 4 1 0 4 (2) 5 (6) 14

4

1

0

4 (2)

5 (6)



Tylko Futbol
41   Tylko Futbol 2 2 0 1 (1) 8 (3) 13

2

2

0

1 (1)

8 (3)

Jan
Gonicki

Toyota Zduńska Wola
42 Jan Gonicki   Toyota Zduńska Wola 7 0 0 2 (2) 4 (7) 13

7

0

0

2 (2)

4 (7)

Sebastian
Leszczyński

Zbieranina Łódź
43 Sebastian Leszczyński   Zbieranina Łódź 6 0 0 2 (2) 5 (6) 13

6

0

0

2 (2)

5 (6)



Tylko Futbol
44   Tylko Futbol 2 0 0 2 (2) 8 (3) 12

2

0

0

2 (2)

8 (3)

Adrian
Stachecki

Lokomotiv Koluszki
45 Adrian Stachecki   Lokomotiv Koluszki 3 0 0 3 (3) 6 (5) 12

3

0

0

3 (3)

6 (5)

Mateusz
Olczyk

Lokomotiv Koluszki
46 Mateusz Olczyk   Lokomotiv Koluszki 5 0 0 1 (1) 6 (5) 12

5

0

0

1 (1)

6 (5)

Simo
Naba

NoLongPass
47 Simo Naba   NoLongPass 2 0 0 1 (1) 9 (2) 12

2

0

0

1 (1)

9 (2)

Ignacy
Dąbrowski

Toyota Zduńska Wola
48 Ignacy Dąbrowski   Toyota Zduńska Wola 7 0 0 1 (1) 4 (7) 12

7

0

0

1 (1)

4 (7)

Łukasz
Madajczyk

Namaszczeni Voltarenem
49 Łukasz Madajczyk   Namaszczeni Voltarenem 1 0 0 3 (1) 7 (4) 11

1

0

0

3 (1)

7 (4)

Bartosz
Baranowski

Zbieranina Łódź
50 Bartosz Baranowski   Zbieranina Łódź 2 0 0 3 (1) 5 (6) 10

2

0

0

3 (1)

5 (6)

Bartłomiej
Domin

Zbieranina Łódź
51 Bartłomiej Domin   Zbieranina Łódź 2 0 0 3 (1) 5 (6) 10

2

0

0

3 (1)

5 (6)

Gabriel
Golebiewski

Lokomotiv Koluszki
52 Gabriel Golebiewski   Lokomotiv Koluszki 2 0 0 1 (1) 6 (5) 9

2

0

0

1 (1)

6 (5)

Bartosz
Gołębiewski

Toyota Zduńska Wola
53 Bartosz Gołębiewski   Toyota Zduńska Wola 2 0 0 2 (2) 4 (7) 8

2

0

0

2 (2)

4 (7)

Henryk
Wesołowski

Zbieranina Łódź
54 Henryk Wesołowski   Zbieranina Łódź 2 0 0 1 (1) 5 (6) 8

2

0

0

1 (1)

5 (6)

Piotr
Rojski

Toyota Zduńska Wola
55 Piotr Rojski   Toyota Zduńska Wola 1 0 0 1 (1) 4 (7) 6

1

0

0

1 (1)

4 (7)

Bartosz
Grabowski

Toyota Zduńska Wola
56 Bartosz Grabowski   Toyota Zduńska Wola 1 0 0 1 (1) 4 (7) 6

1

0

0

1 (1)

4 (7)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
2   Fortuna Łódź 10 22 7 2
7   Kozaki UA 9 7 2 6
3   Saints Jurant Serwis 10 14 4 4
1   ET Promo 10 27 9 1
6   Borowiki Auuu 7 9 3 4
5   PNC ŁÓDŹ 9 13 4 4
9   Old Stars 8 3 1 7
4   Kopacze Łódź 10 13 4 5
8   KSF Franczesko 3 3 1 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama