2 6 - kolejki 1
0 Żółta kartka 1
0 Samobój 1
Raport - 9 KOLEJKA, 2024-03-17 21:30

W pierwszej minucie meczu Kopacze wyszli na prowadzenie, jednak Fortuna błyskawicznie wyrównała wynik. Do przerwy wynosił on 6-3 na korzyść Fortuny. Można było powiedzieć, że ten wynik jest bezpieczny, ale tuż po przerwie Kopacze zaczęli zdobywać bramki. Byli blisko wyrównania, jednak Fortuna nie pozwoliła im nawet zremisować tego meczu. Na wyróżnienie zasługuje Tomasz Włoskowicz, który zdobył 3 bramki i w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. Natomiast w ekipie Kopaczy wyróżnił się Wojciech Kucharski, który zdobył 2 bramki i raz asystował.

Więcej informacji
Bramka Bramka stracona Żółta kartka Czerwona kartka SuperStar 6 - kolejki Asysta MVP Samobój Przestrzelony karny Kanadyjczyk Obrona karnego Walkower
Data spotkania 2024-03-17 21:30