1 6 - kolejki 2
0 MVP 1
1 Czerwona kartka 0
Raport - 9 KOLEJKA, 2024-03-17 20:30

Mecz pomiędzy Leser Siti a Oldschool był prawdziwą emocjonującą batalią na boisku. Już pierwsza połowa była bardzo wyrównana, gdzie praktycznie każda bramka była odpowiedzią na poprzednią, jednak Leser zdołał zdobyć jedną bramkę więcej i na przerwę schodzili prowadząc 3-2.

Po przerwie atmosfera na boisku zrobiła się gorętsza, nie brakowało kontrowersji sędziowskich, głównie według zawodników Leser. To zamieszanie ewidentnie źle wpłynęło na ich grę. Oldschool zdołało skorzystać z tych momentów i ostatecznie odwrócić losy meczu, triumfując wynikiem 8-5.

W drużynie Leser nie sposób nie wyróżnić Damiana Kępińskiego, który swoimi trzema trafieniami był kluczowym graczem w ich ataku. Natomiast w ekipie Oldschool wspaniale zaprezentowali się Krystian Ochman, który zdobył trzy bramki i zanotował jedną asystę, oraz Kamil Krysiak, który trzy razy asystował przy trafieniach kolegów.

Mimo porażki, Leser Siti pokazało swoje umiejętności, natomiast Oldschool udowodniło, że potrafią wykorzystać nawet najmniejsze błędy przeciwnika, co zaowocowało ich zwycięstwem.

Więcej informacji
Bramka Bramka stracona Żółta kartka Czerwona kartka SuperStar 6 - kolejki Asysta MVP Samobój Przestrzelony karny Kanadyjczyk Obrona karnego Walkower
Data spotkania 2024-03-17 20:30