USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
3 LIGA A
3 LIGA B
Relacje meczowe: 3 LIGA A
2024-06-09 - Niedziela
16 KOLEJKA
ID
Godzina
Gospodarz
Wynik
Gość
Raport
1
20:30
     

Mecz pomiędzy Oldschool Football 2024 a Calcio Trogloditto zapowiadał się emocjonująco i nie zawiódł oczekiwań kibiców. Choć na boisku grała drużyna o włoskich korzeniach, spotkanie obfitowało w masę sytuacji strzeleckich, a każdy strzał mógł zakończyć się bramką. Obaj bramkarze spisywali się wyśmienicie, co dodawało smaczku temu widowisku.


Pierwsza połowa była prawdziwym festiwalem strzeleckim, zakończonym wynikiem 5-5. Drużyny wymieniały się ciosami, a tempo gry było niezwykle wysokie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Gabriel Lewicki z Oldschool Football 2024, który był autorem dwóch bramek i asysty. Również Jakub Kobalczyk, który zdobył trzy bramki dla swojej drużyny, był kluczowym zawodnikiem Calcio Trogloditto.


W drugiej połowie emocje nie opadły. Obie drużyny kontynuowały walkę na pełnych obrotach, a ostateczny wynik miał być kwestią detali. Calcio Trogloditto wykazało się większą skutecznością w decydujących momentach, zdobywając cztery bramki przy dwóch trafieniach Oldschool Football 2024.


O końcowym wyniku zadecydowały drobne szczegóły, a w końcówce meczu istniała szansa na remis, jednak Calcio Trogloditto utrzymało przewagę i zakończyło spotkanie zwycięstwem 9-7.


Pomimo porażki, drużyna Oldschool Football 2024 pokazała wielkie zaangażowanie i ducha walki, co daje nadzieję na lepsze rezultaty w przyszłych meczach. Z kolei Calcio Trogloditto udowodniło, że ich pochodzenie nie przeszkadza w prowadzeniu widowiskowej gry pełnej akcji i emocji.

Reklama
Sponsorzy i Partnerzy