8 Asysta 8
1 SuperStar 1
1 6 - kolejki 1
Raport - 10 KOLEJKA, 2024-03-24 16:30

Starcie 10. kolejki 2. ligi pomiędzy Niagara a Now Trakiem zakończyło się zwycięstwem Niagary 11-10. Po pierwszej połowie wydawało się, że Niagara bez problemów wyjdzie z tego meczu zwycięsko, prowadząc 5-2. Jednak po przerwie Now Trak zdobył wiele bramek, przez kilka minut nawet prowadząc w meczu. Gracze Niagary obudzili się i zaczęli zdobywać gole jeden za drugim, ostatecznie wygrywając to spotkanie. Bardzo dobry mecz rozegrał Krystian Bielasiak, który zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty, jednak to Krzysztof Skrzypiński z Niagary znalazł się w najlepszej szóstce kolejki za walkę i determinację.

Więcej informacji
Bramka Bramka stracona Żółta kartka Czerwona kartka SuperStar 6 - kolejki Asysta MVP Samobój Przestrzelony karny Kanadyjczyk Obrona karnego Walkower
Data spotkania 2024-03-24 16:30