Gość
Raport
1
17:30

Mecz pomiędzy KSF Franczesko a Kozakami UA zakończył się wynikiem 16-14 na korzyść Kozaków. Mecz był dość wyrównany, na początku spotkania to Franczesko zdobywało bramki, jednak ekipa Konstantina Landara dogoniła wynik i finalnie to oni zdobyli 3 punkty. Cała drużyna Kozaków zasługuje na wyróżnienie za wolę walki i doprowadzenie do zwycięstwa. W dużej mierze do tego przyczynił się Dmytro Czernenko, który zdobył aż pięć bramek i zanotował dwie asysty. Wyróżnienie szóstki kolejki powędrowało do Dawida Przybysza, który oprócz czterech bramek i dwóch asyst, robił co mógł, aby jego drużyna zdołała zremisować to starcie.

2
19:30
( 2 : 1 )
4 : 5
Raport

Mecz o mistrzostwo pierwszej ligi, który pokazał nam prawdziwe widowisko, to spotkanie Fortuny Łódź z ET Promo. Obie drużyny weszły w to spotkanie z dużą determinacją do walki. Do przerwy to Fortuna prowadziła wynikiem 2-1. Podczas meczu Hubert Mikołajczyk doznał kontuzji i nie mógł dokończyć tego spotkania, wtedy Fortuna zdobyła dwie kolejne bramki, prowadząc tym samym 4-2 . Jednak po żółtej kartce Vladyslava Chystiakova, zawodnicy ET Promo wykorzystali przewagę i zdobyli błyskawiczne dwa gole, doprowadzając do remisu. Pięć minut przed końcem spotkania Fortuna zmieniła bramkarza i grała samymi zawodnikami z pola, bo remis był na korzyść ET Promo.  Ostatnia akcja meczu to atak Fortuny, wtedy piłkę odbiera Błażej Gosik i chwilę przed ostatnim gwizdkiem strzela piłkę z własnej połowy do bramki Fortuny, tym samym dając swojej drużynie zwycięstwo i pieczętując mistrzostwo pierwszej ligi.

3
19:30
( 1 : 6 )
7 : 10
Raport

W meczu pomiędzy Saints a Kopaczami, mimo że już przed rozpoczęciem wiadomo było, że Kopacze zajmą czwarte miejsce, a Saints trzecie, obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Kopacze mocno rozpoczęli Spotkanie, zdobywając trzy bramki już na początku i na przerwę schodzili prowadząc 6:1. W drugiej połowie Saints zaczęło odrabiać straty, ale Kopacze zdołali utrzymać prowadzenie, wygrywając 10:7. Adam Dwojak z drużyny Saints strzelił pięć bramek, podczas gdy najlepszym zawodnikiem Kopaczy był Wojciech Kucharski, który również zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty.