Gość
Raport
1
16:30

Mecz, w którym można było spodziewać się niespodzianki, rozpoczął się od prowadzenia 1-0 dla drużyny FC Po Nalewce. Początkowe prowadzenie wlało nadzieję w serca zawodników i kibiców FC Po Nalewce, że tym razem mogą zatrzymać rozpędzonego lidera. Jednak ta nadzieja okazała się krótkotrwała.

Anty Futbol, dowodzony przez Bartosza Gołębiewskiego, szybko odzyskał kontrolę nad spotkaniem. Gołębiewski, zgodnie ze swoimi zwyczajami, poprowadził swoją drużynę do dominacji na boisku. Przed przerwą Anty Futbol zdołał strzelić aż siedem bramek, kończąc pierwszą połowę wynikiem 7-1.

Druga połowa była kontynuacją świetnej gry lidera ligi. Anty Futbol sukcesywnie powiększał swoją przewagę, ostatecznie wygrywając mecz 13-3. Mimo tak wysokiego wyniku, warto podkreślić znakomitą dyspozycję bramkarza FC Po Nalewce, Michała Miśkiewicza, który kilkakrotnie ratował swoją drużynę przed utratą kolejnych bramek. Gdyby nie jego spektakularne interwencje, wynik mógłby być znacznie wyższy.

Anty Futbol po raz kolejny pokazał, dlaczego są liderem ligi, a Bartosz Gołębiewski umocnił swoją pozycję jako czołowy strzelec. FC Po Nalewce, mimo porażki, zaprezentował ducha walki, który może zaprocentować w przyszłych spotkaniach.