|
1
|
|
10
|
1101 pkt
|
|
Historia występów - Fortuna Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
1 Liga |
2
|
21 pkt |
×3 |
63 pkt |
| Wiosna 2023 |
1 Liga |
2
|
41 pkt |
×1 |
41 pkt |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
1
|
47 pkt |
×4 |
188 pkt |
| Zima 2024 |
1 Liga |
2
|
22 pkt |
×3 |
66 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
4
|
25 pkt |
×6 |
150 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
2
|
18 pkt |
×5 |
90 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
3
|
37 pkt |
×8 |
296 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
1
|
21 pkt |
×7 |
147 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
3
|
10 pkt |
×6 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
37
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
2
|
|
8
|
1012 pkt
|
|
Historia występów - ET Promo
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
1 Liga |
3
|
15 pkt |
×3 |
45 pkt |
| Zima 2024 |
1 Liga |
1
|
27 pkt |
×3 |
81 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
1
|
42 pkt |
×6 |
252 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
1
|
28 pkt |
×5 |
140 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
1
|
39 pkt |
×8 |
312 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
2
|
18 pkt |
×7 |
126 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
4
|
7 pkt |
×8 |
56 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
40
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
3
|
silverSAINTS Cochise Burger
|
10
|
838 pkt
|
|
Historia występów - silverSAINTS Cochise Burger
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
1 Liga |
4
|
12 pkt |
×3 |
36 pkt |
| Wiosna 2023 |
1 Liga |
4
|
36 pkt |
×1 |
36 pkt |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
2
|
33 pkt |
×4 |
132 pkt |
| Zima 2024 |
1 Liga |
3
|
14 pkt |
×3 |
42 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
3
|
26 pkt |
×6 |
156 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
7
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
7
|
22 pkt |
×8 |
176 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
3
|
16 pkt |
×7 |
112 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
1
|
11 pkt |
×8 |
88 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
39
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
4
|
|
6
|
719 pkt
|
|
Historia występów - Dzbany Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
1 Liga |
1
|
22 pkt |
×3 |
66 pkt |
| Wiosna 2023 |
1 Liga |
1
|
45 pkt |
×1 |
45 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
2
|
40 pkt |
×6 |
240 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
2
|
37 pkt |
×8 |
296 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
3
|
9 pkt |
×8 |
72 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
35
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
5
|
|
6
|
659 pkt
|
|
Historia występów - FC Storm
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
3 LIGA |
4
|
27 pkt |
×4 |
108 pkt |
| Zima 2025 |
4 Liga |
1
|
25 pkt |
×2 |
50 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
1
|
48 pkt |
×6 |
288 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
1
|
21 pkt |
×6 |
126 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
2
|
12 pkt |
×7 |
84 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
4
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
6
|
|
10
|
654 pkt
|
|
Historia występów - A.K.S Joker
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
2 Liga |
2
|
22 pkt |
×2 |
44 pkt |
| Zima 2023 |
BARAŻE |
4
|
1 pkt |
×1 |
1 pkt |
| Wiosna 2023 |
1 Liga |
6
|
29 pkt |
×1 |
29 pkt |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
4
|
22 pkt |
×4 |
88 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
7
|
13 pkt |
×6 |
78 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
6
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
4
|
26 pkt |
×8 |
208 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
4
|
14 pkt |
×7 |
98 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
5
|
6 pkt |
×8 |
48 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
36
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
7
|
|
5
|
583 pkt
|
|
Historia występów - Drakkart Studio Tatuażu
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
1
|
51 pkt |
×3 |
153 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
4
|
34 pkt |
×7 |
238 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
2
|
21 pkt |
×6 |
126 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
5
|
9 pkt |
×7 |
63 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
13
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
8
|
|
6
|
564 pkt
|
|
Historia występów - Kobra
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
3 LIGA |
1
|
42 pkt |
×4 |
168 pkt |
| Zima 2025 |
2 Liga |
2
|
19 pkt |
×4 |
76 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
4
|
30 pkt |
×6 |
180 pkt |
| ZIMA 2026 |
3 LIGA |
5
|
16 pkt |
×5 |
80 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
4
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
45
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
9
|
|
5
|
547 pkt
|
|
Historia występów - Qlevel Agencja Pracy
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
1
|
28 pkt |
×2 |
56 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
1
|
45 pkt |
×7 |
315 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
5
|
16 pkt |
×6 |
96 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
2
|
10 pkt |
×8 |
80 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
47
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
10
|
|
7
|
454 pkt
|
|
Historia występów - Namaszczeni Voltarenem
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
2 LIGA |
3
|
37 pkt |
×3 |
111 pkt |
| Zima 2024 |
2 Liga |
3
|
19 pkt |
×2 |
38 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
2 LIGA |
3
|
27 pkt |
×5 |
135 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
6
|
20 pkt |
×7 |
140 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
9
|
5 pkt |
×6 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
10
|
0 pkt |
×7 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
41
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
11
|
|
5
|
446 pkt
|
|
Historia występów - Znicz Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
3
|
13 pkt |
×2 |
26 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
2
|
40 pkt |
×6 |
240 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
4
|
16 pkt |
×6 |
96 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
1
|
12 pkt |
×7 |
84 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
46
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
12
|
|
8
|
419 pkt
|
|
Historia występów - FlowStar
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
3 LIGA A |
6
|
6 pkt |
×2 |
12 pkt |
| Zima 2024 |
2 Liga |
2
|
22 pkt |
×2 |
44 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
3 LIGA |
8
|
12 pkt |
×4 |
48 pkt |
| Zima 2025 |
3 Liga |
6
|
11 pkt |
×3 |
33 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
3
|
33 pkt |
×5 |
165 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
4
|
15 pkt |
×4 |
60 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
4
|
9 pkt |
×6 |
54 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
20
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
13
|
|
4
|
402 pkt
|
|
Historia występów - FC Ostrołęcka
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
3
|
39 pkt |
×6 |
234 pkt |
| ZIMA 2026 |
3 LIGA |
3
|
19 pkt |
×5 |
95 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
4
|
10 pkt |
×7 |
70 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
7
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
14
|
|
5
|
399 pkt
|
|
Historia występów - Wsioki z Łodzi
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
6 LIGA |
3
|
21 pkt |
×1 |
21 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
2
|
45 pkt |
×7 |
315 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
7
|
9 pkt |
×7 |
63 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
9
|
0 pkt |
×8 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
48
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
15
|
|
7
|
398 pkt
|
|
Historia występów - Flying Dragons SM System
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2024 |
1 Liga |
4
|
13 pkt |
×3 |
39 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
5
|
23 pkt |
×6 |
138 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
3
|
16 pkt |
×5 |
80 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
8
|
9 pkt |
×8 |
72 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
8
|
3 pkt |
×7 |
21 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
6
|
6 pkt |
×8 |
48 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
42
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
16
|
|
7
|
362 pkt
|
|
Historia występów - Orion United
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
5
|
19 pkt |
×4 |
76 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
2 LIGA |
7
|
17 pkt |
×5 |
85 pkt |
| Zima 2025 |
3 Liga |
8
|
6 pkt |
×3 |
18 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
7
|
21 pkt |
×5 |
105 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
8
|
12 pkt |
×4 |
48 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
5
|
10 pkt |
×3 |
30 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
70
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
17
|
|
4
|
334 pkt
|
|
Historia występów - FC S.V.G
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
1 LIGA |
6
|
16 pkt |
×6 |
96 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
1
|
41 pkt |
×5 |
205 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
7
|
6 pkt |
×5 |
30 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
18
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
18
|
|
7
|
331 pkt
|
|
Historia występów - Niechciani S.C.
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
3 LIGA A |
4
|
12 pkt |
×2 |
24 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
3 LIGA |
3
|
28 pkt |
×4 |
112 pkt |
| Zima 2025 |
2 Liga |
5
|
14 pkt |
×4 |
56 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
10
|
13 pkt |
×7 |
91 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
10
|
5 pkt |
×6 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
8
|
3 pkt |
×6 |
18 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
44
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
19
|
|
6
|
316 pkt
|
|
Historia występów - Cucarachas
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
5
|
12 pkt |
×2 |
24 pkt |
| Zima 2025 |
4 Liga |
5
|
12 pkt |
×2 |
24 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
6
|
26 pkt |
×5 |
130 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
3
|
18 pkt |
×4 |
72 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
3
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
2
|
6 pkt |
×1 |
6 pkt |
|
|
20
|
|
4
|
312 pkt
|
|
Historia występów - FC Storm 2
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
1
|
48 pkt |
×4 |
192 pkt |
| ZIMA 2026 |
3 LIGA |
2
|
21 pkt |
×5 |
105 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
8
|
3 pkt |
×5 |
15 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
63
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
21
|
|
4
|
308 pkt
|
|
Historia występów - Velo Team
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
5
|
25 pkt |
×8 |
200 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
5
|
12 pkt |
×7 |
84 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
8
|
3 pkt |
×8 |
24 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
51
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
22
|
|
5
|
272 pkt
|
|
Historia występów - Knurinhos
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
6 LIGA |
1
|
24 pkt |
×1 |
24 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
5
|
27 pkt |
×6 |
162 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
4
|
16 pkt |
×3 |
48 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
7
|
5 pkt |
×7 |
35 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
15
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
23
|
|
4
|
268 pkt
|
|
Historia występów - FC Kiborgy
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
4
|
29 pkt |
×5 |
145 pkt |
| ZIMA 2026 |
3 LIGA |
7
|
6 pkt |
×5 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
1
|
15 pkt |
×6 |
90 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
9
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
24
|
|
6
|
267 pkt
|
|
Historia występów - Team Spiryt
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
2
|
34 pkt |
×3 |
102 pkt |
| Zima 2025 |
5 liga |
1
|
27 pkt |
×1 |
27 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
7
|
13 pkt |
×6 |
78 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
5
|
15 pkt |
×4 |
60 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
9
|
0 pkt |
×5 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
61
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
25
|
|
4
|
250 pkt
|
|
Historia występów - Delta Łódź F.C.
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
3
|
28 pkt |
×4 |
112 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
2
|
24 pkt |
×3 |
72 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
1
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
1
|
6 pkt |
×1 |
6 pkt |
|
|
26
|
|
7
|
248 pkt
|
|
Historia występów - KSF Franczesko
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
8
|
10 pkt |
×4 |
40 pkt |
| Zima 2024 |
1 Liga |
8
|
3 pkt |
×3 |
9 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
2 LIGA |
4
|
25 pkt |
×5 |
125 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
8
|
4 pkt |
×5 |
20 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
12
|
0 pkt |
×7 |
0 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
5
|
9 pkt |
×6 |
54 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
43
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
27
|
|
7
|
233 pkt
|
|
Historia występów - Kozaki UA
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2023 |
1 Liga |
6
|
4 pkt |
×3 |
12 pkt |
| Zima 2023 |
BARAŻE |
3
|
1 pkt |
×1 |
1 pkt |
| Zima 2024 |
1 Liga |
7
|
7 pkt |
×3 |
21 pkt |
| Zima 2025 |
1 Liga |
5
|
13 pkt |
×5 |
65 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
9
|
8 pkt |
×8 |
64 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
3
|
10 pkt |
×7 |
70 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
38
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
28
|
|
6
|
232 pkt
|
|
Historia występów - Toyota Sieradz
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
2 LIGA |
7
|
1 pkt |
×3 |
3 pkt |
| Zima 2024 |
3 Liga |
7
|
10 pkt |
×1 |
10 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
3
|
30 pkt |
×3 |
90 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
8
|
13 pkt |
×6 |
78 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
1
|
12 pkt |
×4 |
48 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
6
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
29
|
|
4
|
230 pkt
|
|
Historia występów - FC Feniks CAR
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
1 LIGA |
6
|
24 pkt |
×8 |
192 pkt |
| ZIMA 2026 |
1 LIGA |
9
|
2 pkt |
×7 |
14 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
1 LIGA |
7
|
3 pkt |
×8 |
24 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
49
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
30
|
|
10
|
219 pkt
|
|
Historia występów - Sawo Gruz Arena
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Wiosna 2023 |
1 Liga |
7
|
23 pkt |
×1 |
23 pkt |
| Sezon 2023/2024 |
1 LIGA |
10
|
0 pkt |
×4 |
0 pkt |
| Sezon 2023/2024 |
3 LIGA B |
4
|
12 pkt |
×1 |
12 pkt |
| Zima 2024 |
3 Liga |
5
|
12 pkt |
×1 |
12 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
8
|
11 pkt |
×3 |
33 pkt |
| Zima 2025 |
5 liga |
7
|
10 pkt |
×1 |
10 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
3
|
31 pkt |
×3 |
93 pkt |
| ZIMA 2026 |
6 LIGA |
5
|
15 pkt |
×2 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
8
|
3 pkt |
×2 |
6 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
65
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
31
|
|
4
|
212 pkt
|
|
Historia występów - FC Lewy
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
6 LIGA |
2
|
24 pkt |
×1 |
24 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
2
|
35 pkt |
×4 |
140 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
2
|
12 pkt |
×4 |
48 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
67
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
32
|
|
6
|
203 pkt
|
|
Historia występów - FC Fenix
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
4
|
12 pkt |
×2 |
24 pkt |
| Zima 2025 |
5 liga |
2
|
22 pkt |
×1 |
22 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
7
|
16 pkt |
×4 |
64 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
1
|
24 pkt |
×3 |
72 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
4
|
9 pkt |
×2 |
18 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
24
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
33
|
|
5
|
199 pkt
|
|
Historia występów - Fireball Squad
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
5
|
20 pkt |
×3 |
60 pkt |
| Zima 2025 |
4 Liga |
8
|
7 pkt |
×2 |
14 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
8
|
19 pkt |
×5 |
95 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
6
|
6 pkt |
×5 |
30 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
55
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
34
|
|
6
|
193 pkt
|
|
Historia występów - Mbank
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2024 |
2 Liga |
8
|
3 pkt |
×2 |
6 pkt |
| Zima 2025 |
4 Liga |
2
|
21 pkt |
×2 |
42 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
7 LIGA |
5
|
15 pkt |
×2 |
30 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
1
|
21 pkt |
×4 |
84 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
5
|
7 pkt |
×4 |
28 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
25
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
35
|
|
4
|
187 pkt
|
|
Historia występów - NOS
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
9
|
13 pkt |
×7 |
91 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
6
|
12 pkt |
×6 |
72 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
8
|
3 pkt |
×7 |
21 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
21
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
36
|
|
3
|
186 pkt
|
|
Historia występów - Pocket Aces
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
2
|
36 pkt |
×5 |
180 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
10
|
1 pkt |
×6 |
6 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
50
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
37
|
|
5
|
178 pkt
|
|
Historia występów - Fc Zakolaki Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2025 |
5 liga |
3
|
20 pkt |
×1 |
20 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
5
|
20 pkt |
×4 |
80 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
7
|
12 pkt |
×4 |
48 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
4
|
10 pkt |
×3 |
30 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
66
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
38
|
|
3
|
168 pkt
|
|
Historia występów - Toxic Team F.C.
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
2 LIGA |
5
|
21 pkt |
×7 |
147 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
9
|
3 pkt |
×7 |
21 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
53
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
39
|
|
4
|
152 pkt
|
|
Historia występów - Spm bnd CF
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
4
|
26 pkt |
×4 |
104 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
9
|
6 pkt |
×3 |
18 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
1
|
15 pkt |
×2 |
30 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
56
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
40
|
|
4
|
149 pkt
|
|
Historia występów - GXO
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
4
|
27 pkt |
×3 |
81 pkt |
| ZIMA 2026 |
6 LIGA |
3
|
19 pkt |
×2 |
38 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
6
|
9 pkt |
×3 |
27 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
5
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
41
|
|
4
|
132 pkt
|
|
Historia występów - Tigers
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
6 LIGA |
6
|
10 pkt |
×1 |
10 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
6
|
20 pkt |
×4 |
80 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
1
|
13 pkt |
×3 |
39 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
3
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
42
|
|
4
|
126 pkt
|
|
Historia występów - Golfy Adiego
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
2
|
33 pkt |
×3 |
99 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
7
|
9 pkt |
×3 |
27 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
10
|
0 pkt |
×4 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
62
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
43
|
|
6
|
120 pkt
|
|
Historia występów - Koneserzy
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
6
|
10 pkt |
×2 |
20 pkt |
| Zima 2025 |
3 Liga |
5
|
14 pkt |
×3 |
42 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
1
|
24 pkt |
×1 |
24 pkt |
| ZIMA 2026 |
3 LIGA |
10
|
3 pkt |
×5 |
15 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
8
|
4 pkt |
×4 |
16 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
26
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
44
|
|
3
|
115 pkt
|
|
Historia występów - Osiedlowa
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
1
|
40 pkt |
×3 |
120 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
10
|
-1 pkt |
×5 |
-5 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
57
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
45
|
|
5
|
112 pkt
|
|
Historia występów - KS Jeże
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Zima 2025 |
5 liga |
6
|
10 pkt |
×1 |
10 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
5
|
27 pkt |
×3 |
81 pkt |
| ZIMA 2026 |
6 LIGA |
7
|
9 pkt |
×2 |
18 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
9
|
0 pkt |
×2 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
33
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
46
|
|
4
|
97 pkt
|
|
Historia występów - Spizgani Futbolem
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2024/2025 |
5 LIGA |
8
|
9 pkt |
×2 |
18 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
3 LIGA |
9
|
10 pkt |
×6 |
60 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
7
|
4 pkt |
×4 |
16 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
17
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
47
|
|
4
|
93 pkt
|
|
Historia występów - FC BLOKADA
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
5
|
18 pkt |
×1 |
18 pkt |
| ZIMA 2026 |
2 LIGA |
7
|
10 pkt |
×6 |
60 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
7
|
6 pkt |
×2 |
12 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
10
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
48
|
|
3
|
91 pkt
|
|
Historia występów - Święci Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
7 LIGA |
7
|
14 pkt |
×2 |
28 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
2
|
12 pkt |
×5 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
11
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
49
|
|
8
|
89 pkt
|
|
Historia występów - FC Po Nalewce
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2023/2024 |
3 LIGA B |
3
|
16 pkt |
×1 |
16 pkt |
| Zima 2024 |
3 Liga |
8
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
| Sezon 2024/2025 |
4 LIGA |
6
|
13 pkt |
×3 |
39 pkt |
| Zima 2025 |
5 liga |
5
|
13 pkt |
×1 |
13 pkt |
| Sezon 2025/2026 |
6 LIGA |
8
|
3 pkt |
×3 |
9 pkt |
| ZIMA 2026 |
6 LIGA |
10
|
3 pkt |
×2 |
6 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
6
|
6 pkt |
×1 |
6 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
72
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
50
|
|
4
|
88 pkt
|
|
Historia występów - TIFOZI
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
6
|
16 pkt |
×1 |
16 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
6
|
15 pkt |
×4 |
60 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
6
|
6 pkt |
×2 |
12 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
64
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
51
|
|
3
|
84 pkt
|
|
Historia występów - FC Ostrołęcka II
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
4 LIGA |
9
|
14 pkt |
×5 |
70 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
5
|
7 pkt |
×2 |
14 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
71
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
52
|
|
4
|
78 pkt
|
|
Historia występów - GLADIATORS
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
4
|
20 pkt |
×1 |
20 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
8
|
9 pkt |
×3 |
27 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
6
|
7 pkt |
×4 |
28 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
27
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
53
|
|
3
|
73 pkt
|
|
Historia występów - Sześciopak United
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
7 LIGA |
4
|
17 pkt |
×2 |
34 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
3
|
9 pkt |
×4 |
36 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
22
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
54
|
|
3
|
67 pkt
|
|
Historia występów - FC Wspólna 4
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
7 LIGA |
8
|
14 pkt |
×2 |
28 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
3
|
12 pkt |
×3 |
36 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
14
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
55
|
|
4
|
63 pkt
|
|
Historia występów - ŁBC ŁÓDŹ
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
3
|
21 pkt |
×1 |
21 pkt |
| ZIMA 2026 |
6 LIGA |
6
|
15 pkt |
×2 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
7
|
4 pkt |
×3 |
12 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
73
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
56
|
|
2
|
63 pkt
|
|
Historia występów - Inpost Tiki Taka
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
2
|
10 pkt |
×6 |
60 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
28
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
57
|
Drakkart Studio Tatuażu 2
|
4
|
58 pkt
|
|
Historia występów - Drakkart Studio Tatuażu 2
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
2
|
22 pkt |
×1 |
22 pkt |
| ZIMA 2026 |
4 LIGA |
10
|
3 pkt |
×4 |
12 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
7
|
4 pkt |
×6 |
24 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
52
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
58
|
|
3
|
52 pkt
|
|
Historia występów - FC Spartanie
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
7
|
13 pkt |
×1 |
13 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
2
|
12 pkt |
×3 |
36 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
12
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
59
|
|
3
|
48 pkt
|
|
Historia występów - FC Pantera
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
7 LIGA |
6
|
15 pkt |
×2 |
30 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
9
|
3 pkt |
×6 |
18 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
58
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
60
|
|
2
|
48 pkt
|
|
Historia występów - Apes
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
4 LIGA |
5
|
9 pkt |
×5 |
45 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
23
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
61
|
|
2
|
45 pkt
|
|
Historia występów - Master Reha Fr Sport
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
2 LIGA |
6
|
6 pkt |
×7 |
42 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
16
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
62
|
|
2
|
45 pkt
|
|
Historia występów - Fc Restart
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
3 LIGA |
6
|
7 pkt |
×6 |
42 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
29
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
63
|
|
2
|
39 pkt
|
|
Historia występów - Lager United
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
4
|
9 pkt |
×4 |
36 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
8
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
64
|
|
2
|
29 pkt
|
|
Historia występów - Black Shadows
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
2
|
13 pkt |
×2 |
26 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
19
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
65
|
|
2
|
24 pkt
|
|
Historia występów - Czar Muchy
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
3
|
12 pkt |
×2 |
24 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
59
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
66
|
|
3
|
23 pkt
|
|
Historia występów - Reprezentacja Ligi Fanów
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
5 LIGA |
8
|
6 pkt |
×4 |
24 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
7 LIGA |
10
|
0 pkt |
×2 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
78
|
-1 pkt |
×1 |
-1 pkt |
|
|
67
|
|
4
|
19 pkt
|
|
Historia występów - FC BLANC
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2025/2026 |
8 LIGA |
10
|
4 pkt |
×1 |
4 pkt |
| ZIMA 2026 |
5 LIGA |
10
|
5 pkt |
×3 |
15 pkt |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
9
|
0 pkt |
×3 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
54
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
68
|
|
2
|
18 pkt
|
|
Historia występów - FC Sosnowa
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
2
|
15 pkt |
×1 |
15 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
30
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
69
|
|
2
|
15 pkt
|
|
Historia występów - Furia Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
5 LIGA |
9
|
3 pkt |
×4 |
12 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
32
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
70
|
|
2
|
15 pkt
|
|
Historia występów - Lazy Boys
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
1
|
15 pkt |
×1 |
15 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
69
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
71
|
|
2
|
12 pkt
|
|
Historia występów - Delta Łódź 2
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
3
|
12 pkt |
×1 |
12 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
68
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
72
|
|
2
|
11 pkt
|
|
Historia występów - EKO-VIT ŁÓDŹ
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
8
|
3 pkt |
×3 |
9 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
34
|
2 pkt |
×1 |
2 pkt |
|
|
73
|
|
2
|
9 pkt
|
|
Historia występów - Football Ukrainian Team
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
4
|
9 pkt |
×1 |
9 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
60
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
74
|
Wybrzeże Klatki Schodowej
|
2
|
9 pkt
|
|
Historia występów - Wybrzeże Klatki Schodowej
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
5
|
6 pkt |
×1 |
6 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
31
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
|
|
75
|
|
2
|
3 pkt
|
|
Historia występów - KS Blinders
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
7
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
77
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
76
|
|
2
|
3 pkt
|
|
Historia występów - Phantom Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
9
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
76
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
77
|
|
2
|
2 pkt
|
|
Historia występów - FC Składaki
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
8
|
3 pkt |
×1 |
3 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
79
|
-1 pkt |
×1 |
-1 pkt |
|
|
78
|
|
2
|
0 pkt
|
|
Historia występów - AKS Huragan
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
6 LIGA |
10
|
0 pkt |
×3 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
75
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|
|
79
|
|
2
|
0 pkt
|
|
Historia występów - Queens Łódź
| Sezon |
Liga |
Miejsce |
Punkty w lidze |
Mnożnik |
Punkty do rankingu |
| Sezon 2026/2027 |
8 LIGA |
10
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
| Puchar Ligi Fanów |
PUCHAR LIGI FANÓW |
74
|
0 pkt |
×1 |
0 pkt |
|