USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
3 LIGA A
3 LIGA B
ZAPOWIEDZI MECZOWE - 8 KOLEJKA

8 kolejka Ligi Fanów Łódź, a w niej, aż 10 spotkań. Zaległe spotkanie grają AKS Joker vs Saints oraz mamy dwa mecze więcej w 2 lidze, ponieważ drużyny miały pauze i nadrabiamy zaległości. Synoptycy zapowiadają 2 stopnie i deszcz co z pewnością może mieć wpływ na końcowe wyniki. Na zapowiedź 8 kolejki zaprasza nasza redakcja oraz kapitan Olkomu Konstantin Ivanov, który typował razem z Nami.

SAINTS JURANT SERWIS   - SOUTH AMERICA TYP REDAKCJI 1/ TYP KOSTIA 1
Mecz pomiędzy drużynami Saints i South America zapowiada się na pojednek twardej gry Świętych z finezją i techniką drużyny z Ameryki Południowej. W pierwszym meczu tych drużyn, Saints pokonali South America 11:7. W obecnej tabeli ligowej, Saints zajmuje trzecie miejsce, a South America piąte miejsce. Najgroźniejszym zawodnikiem w ekipie Saints jest Adam Dwojak, który zdobył 11 bramek i zanotował 10 asyst. W ekipie South America, Fernando Varela zdobył 9 goli i zanotował 3 asysty, jednak naszym zdaniem nie będzie w tym meczu decydować dyspozycja pojedyńczego gracza, a zgranie i determinacja całej drużyny. Faworytem meczu 8 kolejki ligi fanów Łódź pomiędzy drużynami Saints i South America jest ekipa Saints, która cały czas wierzy w końcowy sukces w lidze. Drużyna South America będzie chciała się zrehabilitować za porażkę w zeszłej kolejce, gdzie przegrali z kretesem z ekipą Sawo Gruz Arena.


AKS JOKER - SAWO GRUZ ARENA TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2
Jokerzy z każdą kolejką liczą na przełamanie się w tym sezonie Ligi Fanów Łódź. Na ten moment zamykają oni stawkę w 1 lidze tylko z jednym oczkiem na koncie.
My jednak znamy potencjał tej drużyny i liczymy na ich lepszą dyspozycję, jednak w meczu z Sawo Gruz Arena może być ciężko o punkty, ponieważ SGA zaczęła w końcu grać równym składem bazując na zawodnikach, którzy brali udział w edycji wiosennej LF czyli Borowikach i na ten moment to funkcjonuje, ponieważ ostatnie dwa mecze to komplet punktów w ich wykonaniu. Jednak wiemy od źródła, że godzina 16:00 nie jest optymalna dla zawodników spod balona i w tym upatrywać powinni swoją szansę podopieczni Gabriela Horoszkiewicza.

AKS JOKER  - SAINTS JURANT SERWIS TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2
Zaległe spotkanie z 3 kolejki, które było przełożone na prośbę Świętych. Ten mecz pokaże kto ma lepszą kondycje, ponieważ obie drużyny będą miały już dwa mecze w nogach.
Jedno z obecnej kolejki i drugie z innych rozgrywek. U Jokerów nigdy nie ma problemów z frekwencją i to może być ich atut w spotkaniu ze Świętymi, którzy często przyjeżdżają gołą szóstką lub z jedną zmianą. Obie drużyny liczą w tę niedzielę na 6 punktów co powinno zmienić mocno ich pozycje w tabeli. 
Jak będzie? Dowiemy się już w niedzielę.

FORTUNA ŁÓDŹ - MAROKO TYP REDAKCJI 1 / TYP KOSTIA X
W pierwszym spotkaniu tych drużyn Maroko przegrało 10:6, jednak postawili naprawdę bardzo trudne warunki swoim przeciwnikom i obecny lider tabeli na pewno nie wspomina tego spotkania jako łatwego. Drużyna Simo pokazała również, że nie należy ich lekceważyć o czym boleśnie przekonały się Placki na Cycki tracąc z nimi punkty w zeszłej kolejce.
Jednak Marokański sen może być przerwany już w tej kolejce, ponieważ tego błędu nie powinna popełnić Fortuna wyciągając wnioski z porażki Placków.
Ekipa Tomasza Włoskowicza jest w niesamowitym gazie i jeżeli podejdą do meczu z odpowiednim nastawieniem to zjadają swoich przeciwników.

PLACKI NA CYCKI - OLKOM MELITOPOL TYP REDAKCJI 1 / TYP KOSTIA X
W pierwszej kolejce drużyny podzieliły się punktami, jednak w tym meczu po ostatniej koszmarnej niedzieli u Placków nie wyobrażamy sobie brak zrehabilitowania się i zdobycia 3 punktów. Z pewnością menadżer PNC Jakub Sojka w kilku żołnierskich słowach powiedział co myśli o postawie swojej drużyny w zeszłą niedzielę.
Olkom to z pewnością pozytywne zaskoczenie ligi. Widać, że Kruk jest tam prawdziwym drygentem i jak ma swój dzień to potrafi w pojedynkę wygrać mecz.
Zapowiadają się trudne warunki pogodowe i dużo może zależeć od szczęścia w tym dniu.
TOYOTA ZDUŃSKA WOLA - ZBIERANINA ŁÓDŹ  TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2

Przed nami starcie dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli - Toyota Zduńska Wola i Zbieranina Łódź. To spotkanie zapowiada się nie tylko jako zwykłe starcie dwóch zespołów, ale również jako moment zwrotny dla obu drużyn w obecnej kolejce ligowej. Rzucmy okiem na obie ekipy. Toyota Zduńska Wola, niestety, dotychczas nie znalazła recepty na sukces, zajmując ostatnie miejsce w tabeli bez punktów na koncie. Jednakże, nie można zaniedbać determinacji, jaką prezentują zawodnicy, dążąc do przełamania swojej serii niepowodzeń. Mimo braku sukcesów, trzeba docenić ich zaangażowanie i gotowość do walki. Z drugiej strony mamy Zbieraninę Łódź, która, choć zaledwie raz cieszyła się z triumfu, znajduje się przed Toyota w tabeli. To dla nich szansa na powiększenie przewagi nad konkurencją i poprawę swojej pozycji. Jedno zwycięstwo na pewno daje im pewność siebie, ale pytanie brzmi, czy zdołają utrzymać ten impet? Obie drużyny mają przed sobą nie tylko szansę zdobycia cennych punktów, ale również możliwość zmiany narracji wokół swoich występów. Będzie to starcie, w którym każdy zawodnik będzie musiał dać z siebie wszystko, by pomóc swojej drużynie wyjść z dna tabeli. Spodziewamy się zaciętej walki, emocji i nieprzewidywalnych momentów na boisku. To starcie nie tylko o punkty, ale także o miano drużyny, która potrafi się podnieść i przekształcić trudności w sukces. 


TOYOTA ZDUŃSKA WOLA - LOKOMOTIV KOLUSZKI TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2

Ten mecz zapowiada się jako niezwykle wymagające wyzwanie, zwłaszcza dla Toyota, która stanie na boisku drugi raz tego samego dnia. Toyota Zduńska Wola ma przed sobą nietypową sytuację, angażując się w drugie starcie w ciągu jednego dnia. To testuje nie tylko ich kondycję fizyczną, ale również determinację i zdolność adaptacji. Czy zdołają utrzymać intensywność gry po wcześniejszym starciu, czy może zmęczenie zacznie odgrywać swoją rolę? Lokomotiv Koluszki, który, choć uchodzi za faworyta, przeżywa ostatnio pewien spadek formy. To otwiera drzwi dla Toyota, dając im szansę na niespodziankę. Jednakże, czy Lokomotiv zdoła przełamać swoje trudności i odzyskać utracone tempo? Obie drużyny wiedzą, jak ważne są te trzy punkty dla ich pozycji w tabeli. Dla Toyota to nie tylko szansa na poprawę swojej sytuacji, ale również możliwość udowodnienia, że potrafią rywalizować nawet w trudnych warunkach. Lokomotiv natomiast musi odbudować swoją pewność siebie i powrócić do zwycięskiej ścieżki.

ZBIERANINA ŁÓDŹ - NO LONG PASS TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2

To starcie obiecuje być prawdziwym widowiskiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że dla Zbieraniny będzie to drugi pojedynek w ciągu jednego dnia, wymagając od nich pełnej mobilizacji z szerokiej kadry. Zbieranina Łódź, stawiając czoło drugiemu meczowi w jednym dniu, musi wykorzystać pełną kadrę, aby sprostać wymaganiom rywalizacji na tym poziomie. To nie tylko test ich kondycji fizycznej, ale także sprawdzian dla taktycznej elastyczności. Czy zdołają utrzymać intensywność gry, czy może zmęczenie wpłynie na ich wydajność? NoLongPass wkracza do tego starcia jako zdecydowany faworyt. To dla nich szansa na zrehabilitowanie się i pokazanie, że są zespołem, który nie pozostanie na dłużej w cieniu porażki. Motywacja do odrobienia niedosytu z poprzedniego meczu z pewnością będzie napędzać ich do maksymalnego wysiłku. Obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania dla swoich aspiracji w lidze. Dla Zbieraniny to nie tylko próba przetrwania dwóch meczów w jednym dniu, ale także możliwość pokazania swojej wszechstronności. NoLongPass natomiast musi udowodnić, że potrafią się podnieść po porażce i nadal są solidnym zespołem.


TYLKO FUTBOL - LOKOMOTIV KOLUSZKI  TYP REDAKCJI 1 / TYP KOSTIA 1

Te drużyny mają swoją historię  pojedynku, które zakończyło się triumfem drużyny Tylko Futbol. Czy Lokomotiv zdoła tym razem odwrócić losy i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Warto zaznaczyć, że to już drugie starcie Lokomotivu Koluszki tego dnia, co stawia przed nimi dodatkowe wyzwanie. Rywalizacja na dwóch frontach to test nie tylko ich umiejętności, ale także kondycji fizycznej i wytrzymałości psychicznej. Czy zdołają utrzymać świeżość i skoncentrowanie po pierwszym meczu, czy może zmęczenie wpłynie na ich występ? Tylko Futbol wchodzi do tego pojedynku jako faworyt, zwłaszcza po zwycięstwie w poprzednim starciu z Lokomotivem. Mają na swoim koncie solidne wyniki i pewność siebie, ale warto zauważyć, że w futbolu niespodzianki są na porządku dziennym. Czy Lokomotiv zdoła się odbudować po wcześniejszej porażce i przekształcić swoją determinację w sukces? Obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi tego meczu dla swojej pozycji w tabeli. Dla Lokomotivu to nie tylko próba zrewanżowania się za poprzednią porażkę, ale także okazja do udowodnienia, że potrafią konkurować na najwyższym poziomie pomimo dwóch meczów w jednym dniu. Tylko Futbol natomiast musi utrzymać swój zwycięski bieg i nie dać się zaskoczyć rywalowi, który na pewno będzie chciał przełamać się po wcześniejszym niepowodzeniu.

NAMASZCZENI VOLTARENEM  - KEEZA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI TYP REDAKCJI 2 / TYP KOSTIA 2

Starcie pomiędzy Namaszczeni Voltarenem a niekwestionowanym liderem drugiej ligi Fanów Łódź, Keeza Aleksandrów. To spotkanie obiecuje być prawdziwym testem umiejętności obu drużyn, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich dotychczasowe osiągnięcia i formę. Keeza Aleksandrów wchodzi do tego meczu jako bezapelacyjny lider, nie doświadczając jeszcze goryczy porażki w bieżącej kampanii. Ich imponujące wyniki rzucają wyzwanie dla każdej drużyny w lidze. Warto zwrócić uwagę na ich spójność taktyczną, skuteczność ofensywną i solidność defensywną, co sprawia, że są zespołem kompletnym. Czy zdoła utrzymać swoją niepokonaną passę, czy może Namaszczeni będą w stanie przerwać ich dominację?  Namaszczeni Voltarenem, którzy prezentują się ostatnio w świetnej formie, notując serię zwycięstw. To sygnał, że ta drużyna zaczyna odnajdywać swój rytm i może stanowić poważne zagrożenie dla lidera. Pytanie brzmi, czy ich dobra passa utrzyma się w starciu z zespołem, który dotychczas był niezdobyty? To starcie obiecuje zaciętą rywalizację, gdzie każdy detal może zadecydować o wyniku. Czy Keeza Aleksandrów utrzyma swój doskonały bilans, czy może Namaszczeni Voltarenem przyniosą niespodziankę? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce, kiedy obie drużyny staną do rywalizacji na boisku.

Data utworzenia artykułu: 2023-11-18 12:17
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
2   Fortuna Łódź 10 22 7 2
7   Kozaki UA 9 7 2 6
3   Saints Jurant Serwis 10 14 4 4
1   ET Promo 10 27 9 1
6   Borowiki Auuu 7 9 3 4
5   PNC ŁÓDŹ 9 13 4 4
9   Old Stars 8 3 1 7
4   Kopacze Łódź 10 13 4 5
8   KSF Franczesko 3 3 1 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama