USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
ZAPOWIEDZI MECZOWE - 7KOLEJKA

Aż trudno uwierzyć, że to już 7 tydzień z Ligą Fanów Łódź i powoli zbliżamy się do końca rundy jesiennej. Już w niedzielę zagrają drużyny, które jeszcze na przeciw siebie nie stanęły i będziemy mogli z przyjemnością przejść do analizy. Zanim jednak to nastąpi nasza redakcja wraz z gościem specjalnym (Maciej Danecki - Sawo Gruz Arena) zapraszają na zapowiedź 7 kolejki.

 

A.K.S Joker vs Fortuna Łódź  (Nasz Typ 2) (Typ Dannego 2)
Jako organizatorzy chcielibyśmy tutaj, żeby była jakaś niespodzianka jednak w niedzielę spotkają się drużyny z dwóch przeciwległych końców tabeli.
Jokerzy bez swojego lidera Kuby Horoszkiewicza (przebywa na Erasmusie) nie mogą wejść na odpowiednie tryby i ich cała maszyna pracuję jakby brakowało w niej oleju.
Z kolei FOrtuna celuje w mistrzostwo, ale w ostatniej koleje zawodnicy Olkomu pokazali, że pewność siebie na boisku trzeba przekuć też na boisku i nie lekceważyć żadnego rywala.
Jeżeli Włoskowicz i spółka tego nie zrobią to naszym zdaniem pewnie zainkasują 3 punkty.

 

Sawo Gruz Arena vs South America (Nasz Typ 1) (Typ Dannego 1)

Drużyny sąsiadujące w tabeli i mające tyle samo zdobytych punktów po pierwszych 6 kolejkach. Z meczu na mecz o sile Sawo Gruz Arena stanowi trzon Borowików, który odzyskał chęci do grania w piłkę.
Ameryka Południowa to jedna z rewelacji tego sezonu i na początku byli skazywani na porażkę to jednak trzeba się z nimi liczyć. Dostajemy jednak informacje, że Łódzcy Latynosi mogą być w osłabionym składzie na to spotkanie co naszym zdaniem wykorzystają zawodnicy SGA, żeby cały czas liczyć się w walce o podium.
Nasz dzisiejszy typer jest liderem we wszystkich klasyfikacjach ofensywnych (bramki, asysty i siłą rzeczy kanadyjczyk) co pokazuje, że potrafi nawet sam decydować o wyniku spotkania.

 

Saints Jurant Serwis vs Olkom (Nasz Typ X) (Typ Dannego 2)

Święci są w teorii faworytem tego spotkania, ale widać, że w tym sezonie przychodzą bardzo mieszanym składem to ciężko powiedzieć czego się można spodziewać w tej kolejce.
Naszym zdaniem potrafią zbyt łatwo tracić bramki i jak w ofensywie mają ogromną jakość (Dwojak i Jasiński) to bronienie nie należy do ich mocnych stron.
W meczu z Olkomem na pewno będzie iskrzyć, bo obie drużyny grają bardzo twardy futbol i lubią skrobnąć przeciwnika po piętach.
Jak była by możliwość typowania kartek to postawilibyśmy co najmniej dwa żółte kartoniki. Drużyna z Ukrainy lubi grać z zespołami wyżej notowanymi i w tym sezonie urwała już punkty czołowej dwójce czyli Plackom i Fortunie.  Teraz też tak może być.

 

Placki na Cycki vs Maroko  (Nasz Typ 1) (Typ Dannego 1)

Ostatnie spotkanie w 1 lidze to starcie Dawid z Goliatem. Jednak czy na pewno? Placki bardzo się męczyły w meczu z Ameryką Południową oraz zremisowali z Olkomem.
Kuba Sojka mądrze dysponuje składem i na razie bez porażki drużyna Placków. Jednak po drugiej stronie zawodnicy Maroko bardzo liczą na pierwszy komplet punktów i wbrew temu co pokazuje tabela to nie są oni chłopcami do bicia i bardzo dobrze grają w piłkę. Z pewnością najsłabszym ich punktem jest bramkarz - w każdym meczu bronił inny GK.
To pokazuje jak ważnym ogniwem jest zawodnik z rękawicami na dłoniach. Nie będzie to spacerek dla Placków, ale jednak nikt tutaj nie zakłada innej możliwości niż 3 punkty PNC.

 

Lokomotiv Koluszki vs  Namaszczeni Voltarenem (Nasz Typ X) (Typ Dannego 2)

Najciekawiej zapowiadające się starcie w tej kolejce w 2 lidze. Koluszkowska lokomotywa nie pokazała jeszcze tego co potrafi w tym sezonie i z pewnością będą chcieli urwać punkty Namaszczonym, którzy zaczęli kiepsko sezon, ale ostatnie dwa spotkania to komplet punktów w ich wykonaniu. Naszym zdaniem zapowiada się wyrównane spotkanie. Nie spodziewamy się w tym meczu wielu bramek, ale ten kto popełni mniej błędów ten może zdobyć komplet punktów. Warto wspomnieć, że ekipa Namaszczonych będzie z pewnością w mocnym zestawieniu, bo będą odbierać koszulki od naszego sponsora SUPERBET POLSKA

 

Zbieranina Łódź  vs Keeza Aleksandrów (Nasz Typ 2) (Typ Dannego 2)

Na ten moment ekipa z Aleksandrowa jest poza zasięgiem innych drużyn w meczach II ligi. Grają naprawdę fenomenalnie i widać, że pewnym krokiem zmierzają po Mistrzostwo II Ligi.
Jednak w tej zapowiedzi chciałem pochwalić ekipę Zbieraniny, która systematycznie progresuje oraz trenuje w tygodniu, żeby lepiej przygotować się do kolejki i być może wyniki jeszcze tego nie odzwierciedlają to z pewnością ich gra już tak. W tym meczu skazani są na porażkę, ale w takich meczach pokazuje się prawdziwe JAJA oraz można spojrzeć na to z nauką na przyszłość.

 

Tylko Futbol  - No Long Pass  (Nasz Typ 2) (Typ Dannego 2)


No Long Pass z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej. Czechulski czy Stolarczyk to z pewnością zawodnicy, którzy bez większych problemów poradzili by sobie w 1 lidze.
Depczą po piętach liderującej Keezie i stawiani są zdecydowanie w roli faworyta spotkania z Tylko Futbol, którzy w ich ostatnim meczu niespodziewanie wysoko ulegli Namaszczonym Voltarenem.
Bez braci Brylikowskich ta drużyna nie ma pomysłu na grę i trochę bije głową w mur w przeciwieństwie do No Long Pass, którzy nawet stosują swoją filozofię braku długich podań w swoich spotkaniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-11-10
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   Zbieranina Łódź 8 4 1 6
7   TOYOTA ZDUŃSKA WOLA 8 1 0 7
3   NoLongPass 7 15 5 2
2   Tylko Futbol 7 15 5 2
5   Lokomotiv Koluszki 8 9 3 5
4   Namaszczeni Voltarenem 7 12 4 3
1   Keeza Aleksandrów 7 21 7 0
Social Media
Reklama