USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
1 LIGA
2 LIGA
ZAPOWIEDZI MECZOWE - 6 KOLEJKA

Przed nami kolejna, pełna emocji szósta kolejka w ramach Ligi Fanów Łódź. Tym razem z naszą redakcją każdy z meczy typował Marcin Czechulski - NoLongPass, który zdobył do tej pory imponujące 29 bramek dla swojej drużyny, plasując się tym samym na fotelu lidera króla strzelców II Ligi Fanów Łódź.

 

A.K.S Joker vs South America (Nasz Typ 2) (Typ Marcina 1)

 

A.K.S Joker, zespoł, który jak dotąd nie zaznał smaku zwycięstwa. Jednak nie można lekceważyć ich potencjału. Drużyna ta ma wielu młodych, głodnych gry zawodników i być może to właśnie ten mecz będzie punktem zwrotnym w ich sezonie. Mimo trudności, jakie ich spotykały, Jokerzy nie rezygnują z walki, co czyni ich godnymi uwagi rywalami. South America, która do tej pory prezentuje się znakomicie. Dwukrotnie zdołali oni wygrać swój mecz, zdobywając przy tym sześć punktów. To starcie miedzy ekipą poszukującą swojego pierwszego triumfu, a drużyną, która już zaznała smak zwycięstwa. To doskonała okazja, aby przekonać się, czy A.K.S Joker jest w stanie przełamać swoją serię niepowodzeń, czy South AMERICA dorzuci kolejna wygraną. Patrząc na liczby jakie nam się do tej pory wyklarowały, to South AMERICA jest uważana za głównego faworyta tego spotkania.

 

Sawo Gruz Arena vs Morocco (Nasz Typ 1) (Typ Marcina 1)

 

Kolejne spotkanie na horyzoncie – mecz pomiędzy Sawo Gruz Arena a Morocco. To starcie obiecuje wiele emocji, choć obie drużyny borykają się z pewnymi problemami kadrowymi. Sawo Gruz Arena, mimo, że  ostatnio zmaga się z absencjami kluczowych zawodników, pozostaje w środku tabeli. Po pięciu meczach na swoim koncie mają liczbę 6 punktów. To świadczy o determinacji i charakterze tej drużyny, która nie zamierza rezygnować mimo trudności. Z kolei Morocco ma przed sobą wyzwanie. Po pięciu meczach zdobyli tdrużynachylko jeden punkt. Problemy kadrowe oraz wyniki na pewno nie spełniają ich oczekiwań. Niemniej jednak, Marokańczycy to drużyna o potencjale, która może zaskoczyć swoimi umiejętnościami. To spotkanie stanowi prawdziwą niewiadomą, a wytypowanie faworyta jest trudne ze względu na obecne problemy z zawodnikami w obu drużynach.

 

Fortuna Łódź vs Olkom (Nasz Typ 1) (Typ Marcina 1)

 

Fortuna Łódź, która obecnie prezentuje się najlepiej ze wszystkich ekip. Z czterema zwycięstwami i jednym zremisowanym meczem na swoim koncie, są liderem ligi. Ich doskonała forma i umiejętność  sprawiają, że zespół ten cieszy się statusem faworyta tego meczu. Jednak jak mówi stare sportowe porzekadło, "w sporcie nie ma pewnych zwycięzców". Z drugiej strony mamy Olkom, który po pięciu meczach ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jeden remis.. Ich nieco słabszy wynik niż Fortuna może wprowadzać w błąd, ale to drużyna, która potrafi być nieprzewidywalna i dostosować się do gry kazdego przeciwnika. To właśnie ta zdolność sprawia, że Olkom jest ekipą, którą ciężko jest lekceważyć. Niezależnie od wyniku, zawsze dają z siebie wszystko na boisku. Oczekiwania przed tym meczem są ogromne. Fortuna Łódź chce utrzymać swoją pozycję lidera i kontynuować swoją niepokonaną passę. Natomiast Olkom stoi przed szansą udowodnienia, że potrafi rywalizować z najlepszymi i zaskoczyć wszystkich.

 

Placki na Cycki vs Saints Jurant Serwis (Nasz Typ 2) (Typ Marcina 1)

 

Przed nami jedno z najważniejszych spotkań w sezonie. Placki na Cycki to zespół, który w obecnych rozgrywkach prezentuje się świetnie. Z dorobkiem 11 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli. Ich skuteczność i wysokie zdolności indywidualne sprawiają, że są jednym z głównych pretendentów do tytułu mistrza ligi. Mimo że są w świetnej formie, nie mogą lekceważyć swojego rywala.  Drużyna Saints Jurant Serwis, która  zajmuje trzecia pozycje z 9 punktami, ma jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania. To sprawia, że w przypadku zwycięstwa w tym meczu, mogą znacznie przybliżyć swoje szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu. Mecz ten ma ogromne znaczenie dla obu drużyn patrząc na rozkład tabeli po pięciu kolejkach. Starcie, które jest jednym z tych, które sprawiają, że wytypowanie konkretnego faworyta jest niezwykle trudne. To pojedynek, który przynosi wiele niewiadomych i może zakończyć się dowolnym wynikiem.

 

Lokomotiv Koluszki vs  NoLongPass (Nasz Typ 2) (Typ Marcina 2)

 

To bez wątpienia jeden z meczów, który wiele obiecuje, biorąc pod uwagę wyrównany poziom obu ekip i zaledwie 3-punktową różnicę w tabeli. Lokomotiv Koluszki to drużyna, która w obecnym sezonie prezentuje się na naprawdę dobrym poziomie. Do tej pory zdołali oni wygrać dwa swoje mecze, co daje im czwartą pozycję w tabeli. Jednak mają przed sobą wyzwanie w postaci NoLongPass, których należy traktować z należytym szacunkiem. NoLongPass to drużyna, która może zaskoczyć każdego rywala. Ich styl gry opiera się na szybkich kontratakach i kreatywności w środku pola. Czołowym zawodnikiem tej ekipy jest Czechulski, który jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. Czy będzie w stanie zatrzymać Lokomotiv Koluszki? To jest jedno z kluczowych pytań przed tym meczem. Jeśli Czechulski znajdzie swoją skuteczność, może to przynieść jego druzynie decydującą przewagę. Mecz ten jest niezwykle trudny do przewidzenia, ponieważ obie drużyny prezentują wyrównany poziom gry.

 

Toyota Zduńska Wola vs Keeza Aleksandró (Nasz Typ 2) (Typ Marcina 2)

 

Mamy przed sobą spotkanie, które przyciąga uwagę z różnych powodów, ale przede wszystkim ze względu na kontrast w postaci pierwszej i ostatniej drużyny w lidze. To starcie między Toyota Zduńska Wola a Keeza Aleksandrów jest jednym z tych, które potencjalnie może dostarczyć wielu niespodzianek, mimo pozycji w tabeli obu drużyn. Toyota Zduńska Wola znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Zajmując ostatnie miejsce w lidze i nie zdobywając jeszcze żadnego punktu, ich sezon na pewno nie rozpoczął się tak, jakby sobie tego życzyli. Niemniej jednak, nie można zapominać, że w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych. Toyota będzie dążyć do przełamania swojej serii porażek i udowodnienia, że potrafi konkurować na tym poziomie. Z kolei Keeza Aleksandrów, będąc liderem ligi, wskazuje, że jest jednym z głównych pretendentów do tytułu mistrza. Mając w swoim dorobku zwycięstwa i zdobyte punkty, z pewnością wyjdą na to spotkanie jako zdecydowany faworyt. Jednak w sporcie to właśnie niespodzianki czynią go tak fascynującym. Mimo różnicy w pozycji obu drużyn, każdy mecz otwiera nowe możliwości. Czy Toyota Zduńska Wola zdoła niespodziewanie przełamać swoją serię porażek i pokonać lidera? To byłoby naprawdę niebywale!

 

Namaszczeni Voltarenem vs Zbieranina Łódź (Nasz Typ 1) (Typ Marcina 1)

 

Jest to naszym zdaniem zapowiedź jednego z najbardziej wyrównanych pojedynków tej kolejki między drużyną Namaszczeni Voltarenem a Zbieranina Łódź. Namaszczeni Voltarenem, choć zajmują miejsce w środku tabeli, pokazali w ostatniej kolejce, że są gotowi do walki z każdym rywalem. Ich zwycięstwo nad faworyzowaną drużyną Tylko Futbol było dowodem na to, że mają ogromny duch walki i potencjał do niespodziewanych sukcesów. To drużyna, która nie zamierza lekceważyć żadnego przeciwnika. Z kolei Zbieranina Łódź, znajdując się tuż nad Namaszczonymi Voltarenem w tabeli, także jest zespołem, który ma swoje aspiracje i ambicje. Ich gra opiera się na ofensywie i zdolności do zdobywania bramek. Ta drużyna jest gotowa do rywalizacji z każdym przeciwnikiem i nie zamierza oddawać punktów bez walki.Co sprawia, że ten mecz jest tak interesujący, to fakt, że obie drużyny znajdują się na zbliżonym poziomie. To starcie może przynieść wiele niespodzianek, a walka na środku boiska będzie kluczowa. Która z drużyn zdoła kontrolować tempo gry i wykorzystywać swoje szanse? Dowiemy się tego już w najbliższą niedzielę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-11-04
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   Zbieranina Łódź 8 4 1 6
7   TOYOTA ZDUŃSKA WOLA 8 1 0 7
3   NoLongPass 7 15 5 2
2   Tylko Futbol 7 15 5 2
5   Lokomotiv Koluszki 8 9 3 5
4   Namaszczeni Voltarenem 7 12 4 3
1   Keeza Aleksandrów 7 21 7 0
Social Media
Reklama